Koncert Scoffers Box & Little Raph & PTNS

mars
23

vendredi 23 de 19h00 à 22h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Steamland
Dietla 64
31-039 Kraków
Poland
Cracovie

Steamland

Mamy przyjemność zaprosić Was na koncert trzech początkujących zespołów. Zespoły które wystąpią różnią się od siebie stylistycznie, więc każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Przekrój muzyki która będzie wykonywana zaczyna się od funka w stylu retro, a kończy się na garażowym punk rocku. Oto muzycy którzy umilą Wasz wieczór:

Scoffers Box

Po kilku miesiącach garażowego grania wychodzimy z piwnicy zagrać pierwszy koncert, aby pokazać Wam efekt naszej pracy, muzykę która jest naszą pasją. Nasze piosenki to połączenie euforii i melancholii, mnóstwo energii i emocji, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Gatunek: rock alternatywny/punk/hard rock

Little Raph

Szóstka przyjaciół z Dąbrowy Górniczej, zespół założony w 2016, aktualny skład zespołu od października 2017 roku, kochają zabawę na koncertach jak i po, chcesz sie dowiedzieć więcej, przyjdź na koncert i posłuchaj!

Gatunek: pop rock/indie rock

PTNS - Pan Tu Nie Stał

Nasz zespół istnieje od 2013 roku, ale w obecnym składzie gramy od 3 miesięcy. PTNS został stworzony przez cztery kumpele, które lubiły razem muzykować. Potem dołączona została sekcja rytmiczna: najpierw bas, potem perkusja - tak nastała era muzykowania na większą skalę – pierwsze przeglądy, koncerty. Teraz PTNS, po ponad rocznej przerwie w muzykowaniu, to ponownie cztery dziewczyny, ale tylko połowa pierwotnego składu. Miałyśmy okazję pojawiać się na kilku lokalnych przeglądach (nie bez sukcesów) m.in. główna nagroda w XXXI Wojewódzkim Przeglądzie Talentów Muzycznych, II miejsce w wojewódzkim przeglądzie ‘Music Master’, II miejsce w I Tarnowskim Przeglądzie Muzycznym organizowanym przez PWSZ w Tarnowie, który umożliwił nam występ na Juwenaliach Tarnowskich 2015. Miałyśmy również okazję wystąpić na Bocheńskiej Scenie Letniej, czy też zagrać w ramach tarnowskiej akcji DEMOGramy. Grywamy także w miejscowych lokalach, na koncertach plenerowych i akcjach charytatywnych.

Gatunek: jazz/blues/funk

Wejście: 5zł

Wpadajcie, będzie fajnie!

Source: www.facebook.com


Steamland
Dietla 64
31-039 Kraków
Poland

Pub
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.