Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli

avril
08

dim. 08/04/2018 de 19h00 à 22h00

Fuseau horaire : Riga (GMT+02:00)

Mūzikas nams Daile
Krišjāņa Barona iela 31
LV-1011 Riga
Latvia
Riga

Mūzikas nams Daile

“Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” ir izklaidējošs šovs pieaugušajiem vai tiem, kas tādi jūtas. Lielajā informācijas gūzmā, kas valda mums apkārt, “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” ir kā kvalitātes garants, vēstot par to, kas jauns un vērtīgs ir noticis vai būtu jāpiedzīvo latviešu mūzikā, kultūrā un sportā.

Norises laiks: 2018. gada 8. martā pl.19:00, Mūzikas nams Daile

Biļetes: https://ej.uz/Pusnaktssovs_08

Šovu arī ceturtajā sezonā vada un ar viesiem sarunājas Janis Skutelis. Par to, kas aktuāls ielās stāsta triecienžurnālists Ēriks Palkavnieks. Lai šova apmeklētāji visu saprastu un smietos rūpējās laukuma administrators Kozmens. Bet muzikālo mērci visam nodrošina grupa Dziļi violets- Nauris Brikmanis (vokāls, bungas), Valters Osis (piano), Edgars Jercums (ģitāra), Viesturs Butans (bass).

Šajā sezonā šova veidotāji ir parūpējušies, lai viss būtu vienkāršāk un saprotamāk. Pirmkārt, šovs būs redzams tikai un vienīgi dzīvajā Mūzikas namā “Daile”. Otrkārt, pieejamas ir tikai trīs cenu kategoriju biļetes DG (dārgais gals jeb 25 €), VG (vidējais gals jeb 20 €) un LG (lētais gals jeb 15€).

Seko līdzi aktuālai informācijai mūsu soc. tīklos:

www.comedykit.lv

www.facebook.com/comedyKIT

instagram/comedykit_lv

twitter @pusnaktssovs

Source: www.facebook.com


Mūzikas nams Daile
Krišjāņa Barona iela 31
LV-1011 Riga
Latvia

Performance Art Theatre
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.