Večerný jazzový ateliér

mars
20

mardi 20 de 19h00 à 22h00

Fuseau horaire : Prague (GMT+01:00)

FLAME Music Bar
Štefánikova 47
81104 Bratislava
Slovakia
Bratislava

FLAME Music Bar

Večerné jazzové ateliéry pokračujú aj v roku 2018. Pre všetkých hudobníkov, speváčky či spevákov, ktorí sa chcú venovať jazzu a príbuzným žánrom pod vedením tých najlepších lektorov.

Workshopy sú prístupné pre všetkých záujemcov – nezáleží na akej úrovni sa práve nachádzate. Lektormi sú tí najlepší jazzoví hudobníci na slovenskej scéne, ktorí zabezpečujú profesionálny prístup ku kapele aj k jednotlivcom. Cieľom ateliérov je byť stabilným ansámblom a živou komunitou všetkých, ktorí majú radi jazz, chceli by sa niečo naučiť a zažiť si na vlastnej koži radosť zo spoločného hrania v jazzovej kapele.

Lektorom piateho ateliéru tohto semestra bude vynikajúci saxofonista, pedagóg, skladateľ a aranžér Erik Rothenstein - musician.

Súčasná mladá generácia hudobníkov, ktorá sa venuje hudbe profesionálne bola súčasťou minimálne jedného semestra týchto workshopov.

V klube sú zabezpečené bicie nástroje, ozvučené klávesy, gitarové kombá aj mikrofóny.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a príďte :).

Cena za celý cyklus je symbolických 30€. V prípade, že pre Vás nie je možná pravidelná účasť, ponúkame možnosť zúčastniť sa jednotlivých ateliérov v cene 5€/ateliér.

Partneri: Nadácia Tatra Banky, Jazz.sk

Source: www.facebook.com


FLAME Music Bar
Štefánikova 47
81104 Bratislava
Slovakia

Lounge
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.