Pančlajn @KC Dunaj~

avril
09

Du 09/04/2018 20h00 au 11/04/2018 22h00

Fuseau horaire : Prague (GMT+01:00)

KC Dunaj
Nedbalova 3
81101 Bratislava
Slovakia
Bratislava

KC Dunaj

Smiechová kúra, ktorá vylieči naše bránice! Zverte sa s nami do rúk stand-upových špecialistov, ktorí nám naordinujú intenzívnu liečbu humorom. Naše reflexy prídu vyšetriť Lujza Schrameková, Jakub Gulík, Peter Šarkan Novák, Matej Adámy, Dano Čistý, Matej Hatala a Samo Trnka. Hudbou nás bude liečiť pesničkár Graeme Mark. Taký špiritus ste ešte neochutnali!

Lujza Schrameková

dominuje žánru vyzretého ženského humoru a vďaka svojej rozhľadenosti a bohatým životným skúsenostiam zakaždým zasiahne slabé miesto vašej bránice.

Jakub Gulík

má povesť výborného rozprávača a výborného komika. Určite si nedáva servítku pred ústa a keď má chuť, rypne si do každého, aj do seba. A preto ho milujeme!

Peter Šarkan Novák

je dobre známy fešák, ktorý nás už presvedčil, že aj spievať vie (Žena z lesoparku), aj slovný prejav mu ide, ale vraj je aj veľmi zručný v humore. Nuž, dáme mu šancu na pančlajnovskej premiére!

Matej Adámy

má ľudí podelených na niekoľko kategórii, to podľa stupňa nenávisti. Ak ste dôchodca v obchode, oblizujúci sa pár v MHD alebo revajúce decko v reštaurácii, radšej sa mu vyhnite. Na jeho humor naladené publikum však zatiaľ zvláda bez ujmy.

Dano Čistý

sa prezlieka za výzor hanblivého chlapčeka, ale vo svetle reflektorov sa mení na Stand-upmana, čo zachráni každú nudnú situáciu. Má svojský štýl, vďaka ktorému sa nestratí na žiadnej scéne.

Martin Hatala

vie, že humor nie je žiadna sranda, ale aj tak do toho ide mesiac čo mesiac. Sympatický mladý muž, ktorému sa darí zažívať srandu snáď v každej životnej situácii prichádza na naše pódium!

Samo Trnka

je zaslúžilý stand-upový umelec, ktorý je kľúčovým členom Pančlajnu. Bez jeho prítomnosti sa opona nezdvihne, a preto nebude chýbať ani teraz.

Graeme Mark

Ír, ktorý si spravil v Belfaste doktorát z biológie, žije na Slovensku, dokonca v Trnave, učí angličtinu a je pesničkár. Neveríte, že taký niekto existuje? Príďte si ho pozrieť a vypočuť.

    1. (pondelok)
    1. (streda)

Štart: 20:00 hod.

Lístky: bit.ly/AprilPanclajn

Partneri: Dobré noviny, Radio_FM, kamdomesta, CITYLIFE.SK, okocasopis, in.ba Interez, Kultúra v Bratislave

Source: www.facebook.com


KC Dunaj
Nedbalova 3
81101 Bratislava
Slovakia

Dance & Night Club
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.