«DRUM & BACH – happy 333 Birthday!»

mars
21

mercredi 21 de 19h00 à 21h00

Fuseau horaire : Kiev (GMT+02:00)

Львівська Обласна Філармонія
вул. Чайковського, 7
79000 Lviv
Ukraine
Lviv

Львівська обласна філармонія

ПРОЕКТ «DRUM & BACH» – СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА

До 333-річчя Й. С. Баха Львівська філармонія і Серія програм ЕКСКЛЮЗИВИ презентують проект Кирила Стеценка “DRUM & BACH” (камерна версія)

Твори для скрипки соло звучатимуть у мультистилістичній обробці, яка поєднує жанри барокової сюїти XVII століття зі стилями сучасної популярної музики. Цей принцип означає, що поважна «алеманда» непомітно перетворюється на «блюз» або «босанову», вишуканий «ґавот» вчиться танцювати «реґґі», а весела «куранта» створює таку несподівану пару з американським «рок-н-ролом», що навіть «фуга» починає звучати, як «буґі-вуґі»

Бачення дива у сполученні культур, відчуття насолоди у резонансах епох – саме так виявляє себе глобальний дух постмодернізму, що витає над зламами часів, смаків і цивілізацій

У концерті виконується Соната соль мінор і три партити для скрипки соло Й. С. Баха

У презентаційній програмі львівського концерту беруть участь троє артистів – Кирило СТЕЦЕНКО (скрипка), Георгій МАТВІЇВ (бандура) і Сергій ФЕДОРЧУК (контрабас)

Глядачі почують камерну версію проекту, де незвичні аранжування поєднано з оригінальними частинами скрипкової Сонати соль-мінор і трьох партит Й. С. Баха. У концерті звучать виключно акустичні інструменти.

Концертний зал ім. С. Людкевича

Детальна інформація:

https://philharmonia.lviv.ua/event/drumbach-happy-333-birthday-21-03-2018-19-00/

Source: www.facebook.com


Львівська Обласна Філармонія
вул. Чайковського, 7
79000 Lviv
Ukraine


Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.