New Photography

mars
22

jeudi 22 de 19h00 à 22h00

Fuseau horaire : Kiev (GMT+02:00)

IZONE
8 Nabezhno-Luhova str.
04071 Kyiv
Ukraine
Kiev

IZONE

Кожні два роки MoMA The Museum of Modern Art в Нью-Йорку проводить виставку New Photography, де представляють актуальні та переконливі ідеї у недавніх фотографічних та мистецьких проектах, пов'язаних з фотографією. Тема виставки цього року — Буття: як фотографія може передати те, що значить бути людиною. Виставка відкриється 18 березня і триватиме до 19 серпня.

22 березня IZONE Photolab розпочинає серію лекцій про кожного з 17 художників, які стали героями проекту цього року. На першій лекції Valeriy Miloserdov розкаже про п'ятьох з учасників виставки та з точки зору фотографа спробує подивитися на домінуючі тенденції в сучасній фотографії.

New Photography це виставковий проект МОМА, який був започаткований у 1980-х роках. В цей час коли все більше і більше установ та галерей стали цікавитися фотографією та сучасним мистецтвом, основним каналом для отримання сучасної фотографії в MoMA стала виставка «Нова фотографія», складена в основному з неколекційних робіт. Перша така виставка була організована директором відділу фотографії Джоном Жарковським у 1985 році і призначена бути щорічною подією.

Подія відбудеться в креативній спільноті IZONE 22 березня 2018 року о 19:00.

Вхід: 100 грн. Реєстрація: https://izone.ua/ua/event/834

Фото на обкладинці:

Айда Мулуне (Aida Muluneh) (Ефіопія), із серії «The world is 9» (2016).

Source: www.facebook.com


IZONE
8 Nabezhno-Luhova str.
04071 Kyiv
Ukraine

Arts & Entertainment
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.