Майстер-клас для митців на тему захисту довкілля

mars
31

sam. 31/03/2018 de 10h00 à 14h00

Fuseau horaire : Kiev (GMT+02:00)

IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.
Naberezhno-Luhova, 8
04071 Kyiv
Ukraine
Kiev

IZONE

31 березня у креативній спільноті IZONE відбудеться майстер-клас Хезер Ловенстайн - провідної лялькарки американського театру StoneLion та екологині Шарі Вілсон з організції Project Central. Вони поділяться своїм досвідом щодо того, як працювати з ляльками та інтегрувати їх у різні історії. Учасники майстер-класу зможуть потрапити за лаштунки театру ляльок StoneLion, дізнатись, як проходять гастролі та як подорожують театри ляльок, як створюються ляльки та пишуться сценарії. Учасники також зможуть познайомитися з іншими українськими митцями і освітянами та поділитися ідеями щодо того, як мистецтво може сприяти підвищенню екологічної обізнаності суспільства.

До участі у майстер-класі запрошуються актори, митці, екологи-освітяни, студенти гуманітарних факультетів. Знання англійської мови не обов'язкове, оскільки забезпечується переклад. Кількість місць обмежена, тому необхідно заповнити online-анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGp3UxRUv5K1BBhN2RoqO64bdwuU-8sY_VXQyfybnTkJvD9Q/viewform

Проект Visions and Reflections: Our Shared Environment відбувається за підтримки Посольства США в Києві, Американської ради з міжнародної освіти, Американської торговельної палати в Україні у співпраці з Київським Університетом імені Бориса Грінченка, ляльковим театром StoneLion Puppet Theatre й організацією Project Central (США).

Source: www.facebook.com


IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.
Naberezhno-Luhova, 8
04071 Kyiv
Ukraine

Arts & Entertainment
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.