120 ударів на хвилину

mars
29

jeu. 29/03/2018 de 20h00 à 22h00

Fuseau horaire : Kiev (GMT+02:00)

Urban Space 100
Грушевського, 19
76018 Ivano-Frankivsk
Ukraine
Ivano-Frankivsk

Urban Space 100

Автором сценарію та режисером виступив Робен Кампійо. На початку 90-х режисер був членом паризького відділення активістською організації ACT UP. Знання про СНІД поширювалося як і сама епідемія - стрімко і агресивно. Уже десять років тривало занурення в страх і відчай, але в історії боротьби ВІЛ-інфікованих за свої життя була і шалена енергія. Прискорений ритм серця від страху, хвороби і адреналіну і прагнув показати режисер.

«Сценарій фільму я писав на основі власних спогадів про 90-х. Я особисто знав багатьох, чиє життя СНІД знищив маховиком. Для мене було справою честі розповісти історію їхньої боротьби», - розповів режисер.

Стрічка брала участь в основній конкурсній програмі 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю у змаганні за Золоту пальмову гілку. Фільм отримав Гран-прі фестивалю, приз Queer Palm як найкращий фільм ЛГБТ-тематики, а також Приз ФІПРЕССІ фільму, що брав участь в основному конкурсі. Картина «120 ударів в хвилину» стала першою роботою режисера Робена Кампійо, яка отримала номінацію на Каннському кінофестивалі.

Зазначимо, що показ приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та у прокат виходить 1 грудня.

Довідка про фільм:

Париж, початок 1990-х років. Хоча люди помирають від СНІДу вже більше десяти років, активісти групи «Act-Up Paris» все частіше проводять акції протесту проти загальної байдужості. Натан стає одним з учасників групи, яка займається поширенням інформації про хворобу. Проте радикалізм Шона, одного з лідерів спільноти, викликає занепокоєння не лише у новачка, але і в інших активістів.

Режисер: Робен Кампійо

Країна: Франція

Рік: 2017

Тривалість: 135 хв.

Жанр: драма

Виробництво: Memento Films Distribution

Продюсери: Г'ю Шарбонно, Марі-Анж Люсьяні

Автор сценарію: Робен Кампійо

У ролях: Науель Перес Біскаяр, Арно Валуа, Адель Енель

Source: www.facebook.com


Urban Space 100
Грушевського, 19
76018 Ivano-Frankivsk
Ukraine

Modern European Restaurant
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.