Üleminekuõhtu: Igapäevane säästlikkus

mars
21

mercredi 21 de 18h00 à 21h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+02:00)

Tartu loodusmaja
Lille 10
51010 Tartu
Estonia
Tartu

Tartu loodusmaja

Tartu Loodusmaja ja Elav Tartu Liikumine korraldusgrupp korraldavad 2018. aastal Üleminekuõhtute sarja Tartu Loodusmajas, Lille 10. Iga kuu kolmandal kolmapäeval toimuvad üritused kutsuvad kokku inimesi, kes on huvitatud sellest, kuidas saame ise linnas säästlikumalt toimida.

Kuidas sina teed oma igapäevase elu säästlikumaks? Kuidas koos naabritega saaksite ühiselt panustada selleks, et vähendada Tartus masstootmise ja masstarbimise negatiivseid tagajärgi?

Tule Elava Tartu neljandale ''Üleminekuõhtule'', kus vahetame oma teadmisi/oskusi/nippe maailmakohviku formaadis igapäevase säästlikuma Tartu heaks.

Osalejaid jagatakse gruppideks kohapeal otsustatud tarbimisega seotud valdkondade järgi. Nt nagu: mood, toit, prügi, elektroonika jne.

Arutelu tulemusel tahame leida konkreetseid lahendusi Tartu kontekstis. Tule kohale, kui Sul on häid ideid ja küsimusi, rikkalikku kogemustepagasit või innukat teadmistehimu!

Üritus on tasuta. Toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn

Elav Tartu on kodanikeliikumise võrgustik, mis ühendab inimesi, kes on teadlikud sellest, et elava ja jätkusuutliku linna loomine on kodanike enda kätes.

Algatus on inspireeritud ülemaailmsest liikumisest ‘’Towns in transition’’ - www.transitionnetwork.org

Source: www.facebook.com


Tartu loodusmaja
Lille 10
51010 Tartu
Estonia

Education
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.