Comedy Estonia: Sander Õigus - "Kolmandas Isikus" - Viljandi

mai
05

sam. 05/05/2018 de 20h00 à 22h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+02:00)

Pärimusmuusika Ait
Tasuja pst 6
71011 Viljandi
Estonia
Rūjiena

Comedy Estonia

Tuuri piletid müügis alates 05.02.2018


Sander Õigus "Kolmandas Isikus"

Comedy Estonia toob uhkusega 2018 aasta kevadel Eesti lavadele Sander Õiguse uue soolotunni "Kolmandas Isikus"!

Sanderi eelmised kaks "specialit" osutusid väga menukaks. Teist tuuri käis vaatamas ligi 6000 suurepärast inimest, aga veel ei ole aeg loorberitele puhkama jääda. Uuel aastal uue hooga ja uus tund värsket materjali!

"Kolmandas Isikus" on üsna introspektiivne tükk materjali. Kõige paremini avab selle tagamaid ehk Sanderi enda kirjeldus: "Kui ma kolmandat tundi kuidagi kirjeldama peaks, siis tundub et ta saab senistest kõige lõbusam. Mul on hirmsasti kombeks moraali lugeda, aga sel korral püüan tagasi hoida. Pigem räägin huvitavaid seikasid oma elust ja üritan aru saada miks üks inimene on selline nagu ta on. Stand-up on ala, kus harjutamine ja oskused on väga olulised. Tunnen et oma seitsme aastaga olen vaikselt jõudmas punkti, kus suudan pea igast teemast rääkida. Nüüd kogusingi kokku mõtted, mis mind alati painanud on ja millest ma lõpuks rääkida oskan. Inimene on üks veider loom. Ma olen alati püüdnud lahti mõtestada, miks ma kuidagi käitun. "Kolmandas Isikus" peaks andma üsna hea sisekaemuse ühe inimese käitumise tagamaadele ja igaühele mõtteainet. Vahel tuleb ennast kõrvalt vaadata!"

★★★★★

"Pole paremat aega minna Sandrit vaatama kui kogu aeg!"

  • Ari Matti Mustonen

★★★★★

“Sanderi show ei jäta kedagi külmaks, sest teda kuulates taipame, et tunneme neid inimesi ja olukordi tema lugudes. Mõnus segu familiaarsest esitusest ja parajalt ühiskonnakriitilisest sisust paneb sind saalis olukorda, kus tahaksid mõne koha peal punastada või isegi nutta, kuid hetkeemotsiooni ajel oled võimeline kuuldavale tooma vaid naerupahvakuid.”

  • Ardo Asperk

SANDER ÕIGUSE soolotund

“Kolmandas Isikus”

Soojendavad

Ari Matti Mustonen

Mikael Meema

Ardo Asperk ja

Karl-Alari Varma

Show on soovitatud 16+

Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.

Piletid müügil Piletilevis alates 05.02.


Source: www.facebook.com


Pärimusmuusika Ait
Tasuja pst 6
71011 Viljandi
Estonia

Religious Organization
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.