Muzikinė komedija Karštoji Kirpėjo Kėdė | Kaunas

mars
25

dimanche 25 de 18h00 à 20h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

Renginių Oazė
Baltų pr. 16
48190 Kaunas
Lithuania
Kaunas

Renginių Oazė

Premjera

Komedija

KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ

VAIDINA:

ŽVAIGŽDĖ – Neringa NEKRAŠIŪTĖ

KIRPĖJAS – Ramūnas ŠIMUKAUSKAS

GROŽIO SALONO GRIMERĖ – Eglė KRASNOVĖ

Intriguojančios, atviros, kupinos gražaus humoro ir romantiškų atspalvių pagrindinio komedijos herojaus KIRPĖJO ( aktorius Ramūnas Šimukauskas) pasakojamos istorijos, skirtos netikėtai į grožio saloną atvykusiai estrados Žvaigždei (dainininkė ir aktorė Neringa Nekrašiūtė), kuri salone įkvėpta Kirpėjo pasakojimų, ima ir sudainuoja nuoširdžiausias savo būsimo koncerto dainas.

O Jūs ar pasitikite kirpėju, pas kurį einate kirptis? Nepagalvojote, kad kartais kirpėjas gali būti ir blogos nuotaikos? O gal jis apskritai nemėgsta savo darbo? Jūsų kirpėjas taip pat daug kalba ir neleidžia pasakyti nė žodžio? Jūs jaučiatės saugiai, kai kirpėjas kerpa aštriomis žirklėmis Jūsų plaukus ar senoviniu skutimosi peiliu skutinėja Jums kaklą ir gali tyčia ar netyčia čirkštelti per miego arteriją? Apie tai nepagalvojote? Tai ir negalvokite. Nusiraminkite. Jūsų kirpėjas normalus. Na, tikriausiai?! Bet mūsiškis kirpėjas (aktorius Ramūnas Šimukauskas) - kiek neprognozuojamas, keistas ir labai daug kalbantis, tačiau be galo nuoširdus ir atviras.

Taigi, įsivaizduokite - grožio salonas. Pas tokį daug kalbantį kirpėją netikėtai užklysta didelė scenos žvaigždė (dainininkė ir aktorė – Neringa Nekrašiūtė), kuriai vos už poros valandų koncertas arenoje, o makiažas ir šukuosena nepadaryta, nes grimerė susilaužė ranką, o gal net ir koją. O čia ir prasideda vystytis visa istorija. Žvaigždė netikėtai grožio salone ima ir sudainuoja geriausias savo būsimo koncerto dainas. O kirpėjas papasakoja savo ir klientų romantiškiausias, linksmiausias ir slapčiausias istorijas.

Kviečiame ateiti ir pamatyti, ar tik ne Jūsų istorijas išpasakos kirpėjas!

Trukmė – 1 val. 30 min.

Bilietus galima įsigyti – www.bilietai.lt ir renginių vietose!

Facebook.com/karstojikirpejokede/

Source: www.facebook.com


Renginių Oazė
Baltų pr. 16
48190 Kaunas
Lithuania

Performance & Event Venue Performance Art Theatre
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.