Lucie Bílá Recitál - Trebišov

mars
24

samedi 24 de 19h00 à 22h00

Fuseau horaire : Prague (GMT+01:00)

Trebišov, Slovaquie
Trebisov
Slovakia
Michalovce

Exclusive agency

LUCIE BÍLÁ

RECITÁL

klavírny doprovod Petr MALÁSEK

Lucie Bílá tak, ako ju všetci obdivujeme: výborný repertoár a skvostné spievanie!

Recitál, speváčka vystupuje sprevádzaná iba klavírom Petra Maláska.

Koncerty, v ktorých vyniká unikátne spojenie Bílej speváckeho talentu a rozsahu a majstrovstvo klavíristu Petra Maláska, ktorý ju sprevádza.

Lucie Bílá & Petr Malásek

Môžete sa tešiť na slávne muzikálové témy, svetové evergreeny i speváčkine repertoárové objavy. České, zámorské, anglické i francúzske melódie dostali jednotiacu, intímne slávnostnú formu. Láska hory přenáší, Most přes minulost, ViÁjPí, Jsi můj pán, On byl tak nádherný….

Skvostný hlas a znamenitý klavírny doprovod v ideálnom repertoári!

“Nie je nikto, s kým sa cítim na javisku tak skutočne, ako s Petrem Maláskem. Od prvého do posledného tónu sme jedna bytosť, jedna umelecká duša a len s ním môžem ľuďom povedať, čo cítim, čo ma trápi a čo ma robí šťastnou. Preto naše spoločne koncerty zbožňujem,” uviedla Lucie Bílá.

Lucie Bílá patrí v Čechách a na Slovensku k najpopulárnejším speváckym osobnostiam so širokým spektrom svojho zamerania. Medzi muzikály, v ktorých hrala a spievala, patria Bídníci, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Excalibur atď. Vydala rad sólových albumov a piesne ako Láska je láska, Trouba či eSeMeS, ktoré pozná takmer každý. Zažiarila aj vo filmoch, ako sú napr. Princezna ze mlejna, Král Ubu alebo Čas dluhů. Za svoj najväčší doterajší úspech považuje dve vystúpenia na festivale Pražská jar 98. Je držiteľkou mnohých prestížnych ocenení – televíznych cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby a ďalších.

Nenechajte si ujsť neopakovateľný hudobný zážitok!

Viac na www.exclusiveagency.eu

Source: www.facebook.com


Trebišov, Slovaquie
Trebisov
Slovakia


Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.