Filmiviktoriin 2.6
Kohvik Sinilind

lun. 26/02/2018 de 20h00 à 23h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+02:00)

Kohvik Sinilind
Müürivahe 50
10140 Tallinn
Estonia
Hooaja kuues filmiviktoriin toimub 26. veebruaril algusega 20.00.
Veebruar on nii lühike kuu, et kipub enne otsa saama, kui filmiviktoriiniks aega saan, aga tundub, et siiski õnnestub. Loodetavasti on selleks ajaks ka kõik Eesti 100 üritused lõppenud ning kõik piisavalt heas konditsioonis, et mõnele filmiküsimusele vastus leida.
Olen juba ammu tahtnud teha westerni eriteemat ja seekord saab see teoks. Kindlasti ei ole kõik küsimused antud teemaga seotud, aga ütleme, et on veidi läbivaks teemaks. Kindlasti paneb see nii mõndagi osalejat nina krimpsutama, aga väga karta ei tasu. Ei küsi, et kuhu on Sam Peckinpah maetud. Võib-olla!
Ürituse info:
Võistkonnas võib olla kuni 5 liiget.
Osalustasu 0,5 eur per osaleja.
Kokku tuleb vastata 36le küsimusele.
Auhinnad kolmele parimale võistkonnale panevad välja kinod Artis ja Sõprus ning loomulikult ka võrratu Kohvik Sinilind! Kui mõnele küsimuse annab õige vastuse ainult üks võistkond, siis on ka selle eest eriauhind.
Registreerimine:
Kolmekümnele tiimile luban laudu ja toole. Teistel tuleb loota korraldajate meisterlikkusele laudade ja toolide ülespanekul või mõne võistkonna mitte ilmumisele, mis juhtub pea iga kord.
Hooaja info:
Kokku on 9 võistlust. Võistkondade punktid pannakse kirja ka hooaja tabelisse, millest arvestatakse maha kõige vähem punkte saanud võistluse tulemus.
Source: www.facebook.com