Odkryjcie dworzec jakiego nie znaliście!
Hello Poland

mardi 27 de 17h00 à 18h30

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Hello Poland
Św. Mikołaja 19
50-128 Wroclaw
Poland
Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem w miejsce, w którym większość dopiero zaczyna wycieczkę do Wrocławia. Tego dnia nie będziemy spieszyć się na pociąg! Zamiast tego skupimy się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków w poszukiwaniu miejsc, o jakich nie mieliście pojęcia!
Zapraszamy 27 lutego o godzinie 17:00.
Wiedzieliście, że na dworcu można odwiedzić kapliczkę oraz poczytać książki w bibliotece? Słyszeliście kiedyś, że obecny budynek to tak naprawdę dwa dworce w jednym? Chcecie poznać dostojne smoki, które zamieszkały po sąsiedzku z krasnalami? Mamy dla Was sporo ciekawostek…
Podczas wycieczki poznacie fascynującą historię dworca, zobaczycie jego największe „skarby” – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat tego, jaki wpływ na Wrocław miał rozwój kolei.
Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei.
Koszt wycieczki: 29 zł (w cenie zestawy audio-tour tzw. "słuchawki")
Szczegóły i zapisy: http://hello-poland.com.pl/produkt/odkryjcie-dworzec-jakiego-nie-znaliscie-270218/
Liczba miejsc jest ograniczona.
Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).
Source: www.facebook.com