500 dienų Seime | Povilas Urbšys
Žinau, ką renku

jeu. 08/03/2018 de 18h00 à 19h30

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

Panevėžio atviras jaunimo centras
Ramygalos g. 18
36231 Panevezys
Lithuania
Politikos stebėsenos tinklas “Žinau, ką renku” po rinkimų tęsia domėjimąsi išrinktų Seimo narių veikla. Šiuo tikslu didžiuosiuose ir mažuosiuose Lietuvos miestuose susibūrė veiklios jaunimo grupės, kurios skatina jaunus žmones domėtis išrinktais Seimo nariais. Panevėžio „Žinau, ką renku“ komanda pirmą kartą šiemet kviečia į renginį mūsų mieste. Jau kovo 8 dieną, 18 valandą, Panevėžio atvirajame jaunimo centre, aktų salėje, kalbinsime Lietuvos Respublikos Seimo narį Povilą Urbšį. Ateik ir sužinok, kas valdo mūsų visų valstybę!
Jaunimo politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ tęsia veiklą tarp rinkimų. Toliau siekiame, kad kiekvienas mūsų aktyviai ir sąmoningai dalyvautume rinkimuose ir tai darytume ne tik rinkimų dieną, bet ir visus ketverius metus iki kitų rinkimų per kuriuos stebėtume savo išrinktųjų veiklą!
Praėjus daugiau nei metams darbo Seime į susitikimą su rinkėjais pakvietėme atvykti Panevėžyje išrinktus Seimo narius. Pirmasis jų - Povilas Urbšys.
Seimo nario paklausime, ką nuveikė per šį laikotarpį Seime, priminsime priešrinkiminius pažadus ir užduosime kiekvienam iš mūsų svarbius klausimus! Mes savus jau ruošiame, o jūs?
Susitikime kovo 8 dieną, 18 val., Panevėžio atvirame jaunimo centre ir drąsiai sakykime #ŽinauKąRenku ne tik per rinkimus, bet ir visą laiką po jų!
Artimiausiu metu pakviesime jus į diskusiją ir su kitais Panevėžio vienmandatėse išrinktais Seimo nariais.
Source: www.facebook.com