TARO kaartide koolitus II - Suure Arkaani võtmekaardid
Angala Väekoda

sam. 03/03/2018 de 13h00 à 18h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+02:00)

Angala Väekoda
Tallinna mnt 42
79512 Rapla
Estonia
Ootame Angala Väekotta kõiki neid, kes soovivad kasutada ja tõlgendada Taro kaarte. On võimalik grupiga liituda!
Toimub neljast 5-tunni pikkusest kursusest koosnev Taro kaartide koolitus Spirit Aishaga. Saad ise valida kas osaled kõikidel kursustel või vaid valitud kursustel.
Koolituse tutvustusõhtul andsime aimu uudsest õppimisvõimalusest läbi intuitsiooni, kogemise, muusika.
Esimesel kursusel võtsime omaks Tarode maailma läbi orgaanika mis meis kõigis olemas on. Oleme justkui avatud majakad, et koos veelgi rohkem avaneda just sellele, mis meie hinge seisukohast tervenemiseks vajalik on. Lasime Teadmistel meisse voolata, eemaldades koolis juurdunud õppemetoodikate blokke. Oleme avatud võtma vastu nelja väikese arkaani algelementi: Tuld, Õhku, Vett ja Maad.
SEL KORRAL räägime põhjalikumalt Suure Arkaani võtmekaartidest, Surm versus Ego transformatsioonist. Vaatame kuidas saada ülendatud läbi alandatuse.
Koolitus sobib nii tavahuvilistele kui ka neile, kes juba süvenenult inimestega tegelenud on; iga kursus annab võimaluse sügavamalt enda sisse vaadata ja avaneda mitmekihilistele Sisemise jõu aspektidele, särale, vabastades hirme edasiliikumiseks.
Huvi ja soovi korral pühitsused Tarode liini, see kaitseb Maagiate ja Negatiivsete energiatega töötamise eest, mis energeetiliselt Tarodega kaasas käib!!
Kursuse protsessis lähtume Egiptuse algsest õpetusest, mille kogemused omandas Spirit Aisha väikeses grupis Suures Pheopsi püramiidis 2001. aastal. Iseseisvalt on Spirit Aisha praktiseerinud Tarosid sealt edasi juba rohkem kui 16 aastat, mis on olnud põnev rännak, oma voolude, tõusude ja mõõnadega.
Samal ajal on Spirit Aisha praktiseerunud selgeltnägemist, selgelttundmist ja tervendamist läbi isikliku kohalolu, palve ja UNIVERSAALSE ARMASTUSE!!
Hiljuti valmis tal kogumik Arbujate aken, mis ühendab numeroloogilisi, Tarode ja Kabala aspekte. Neid materjale kasutame ka kursusel. Kogu koolitus koosneb neljast kursusest, samas võib julgelt osaleda ka ühe kursuse kaupa, sest iga kursus moodustab eraldi terviku ja puudutab just Sulle vajaolevaid Hingeaspekte!!
Energiavahetustasu ühe kursuse eest on 88.- eurot, mille palume kaasa võtta sularahas.
Kõik 4 kursust läbinud osalejad saavad teadmised, oskused, tunnetused ja praktilised kogemused, et edaspidi Taro kaarte juba iseseisvalt kasutada.
Kõik 4 kursust läbinud saavad endale ka Tunnistuse ja isiklikud Taro kaardid.
Kursused toimuvad 1 kord kuus, toimumisajad lepime kokku ühises ringis osalejatega.
Registreerimiseks saada palun e-mail aadressile: angalavaekoda@gmail.com või jäta teade Angala Väekoja fb sõnumisse!
Siit lingi alt leiad 18-osast koosneva filmi: https://www.youtube.com/watch?v=lfZLpArAV8I&list=PLMy_XLms6k6aeEYpRNu0eG_jaqUjWf-e_
---
Spirit Aisha pärisnimi Elo tähendab Elu kaitset. Ta on Tervendaja ja Maag, kes näeb end eelkõige uue ajastu energiana, mida ei olegi vaja kuidagi nimetada. Spirit Aisha on aastaid andnud inimestele nõu ja juhatust nii tavaelus, kui erinevate telekanalite ekraanidel.
Ta huvitub numeroloogiast ja Müstikast, kannab mitme koolkonna väge läbi Siberi shamanismi, Sufide tantsude, Egiptuse Tarode, Tantra praktikate ja tervendava massaashi.
Lisaks teeb ta erinevaid Tervendavaid reise pühadesse paikadesse, nt. Maroko, Peruu, Bali, Mehhiko.
Elo kaasabil on ilmunud ka raamat ´´Ilu ja tervis loodusest´´
Väeka kohtumiseni!♥
Angala Väekoda asub aadressil: Tallinna mnt 42 Rapla (0-korruse kaminakoda)
https://www.facebook.com/angalavaekoda/
Source: www.facebook.com