Dziecko ze zdrowym poczuciem własnej wartości
Pracownia Relacji Skontaktowani

mer. 28/03/2018 de 9h45 à 12h45

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

VEGA Warszawa
Al. Jana Pawła II 36c
00-141 Warsaw
Poland
Zastanawiasz się nad tym, czym jest zdrowe poczucie własnej wartości? Czy Twoje decyzje i wybory wspierają rozwój zdrowego poczucia własnej wartości u Twojego dziecka? Jak wspierać dziecko w budowaniu zdrowego poczucia własnej wartości?
Jeśli szukasz odpowiedzi na te i inne pytania związane z poczuciem własnej wartości, to zapraszam Cię na warsztat. Wspólnie przyjrzymy się temu, jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości i temu, jak poczucie własnej wartości rodziców wpływa na rozwój poczucia własnej wartości u dzieci.
Będzie duża dawka teorii i praktyka polegająca na ćwiczeniach indywidualnych, w parach, w trójkach i dyskusjach. Warsztat jest stworzony w oparciu o założenia Jespera Juula i Porozumienie bez Przemocy (NVC).
Możesz przyjść z dzieckiem, jeśli nie przeszkodzi Ci to w braniu aktywnego udziału w zajęciach.
Na warsztacie zobaczymy między innymi:
– jak rodzi się poczucie własnej wartości u dzieci;
– jak można je wspierać;
– jaka jest różnica między pewnością siebie, samooceną, a poczuciem własnej wartości.
Kiedy:
28.03.2018 godz. 9:45 – 12:45
Gdzie:
Vega, al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (sala konferencyjna w głębi korytarza po prawej stronie)
Cena:
Od 70 zł do 150 zł (w cenę wliczona jest przerwa kawowa oraz materiały szkoleniowe)
– Samodzielnie zdecyduj ile wpłacić z powyższego zakresu, biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe.
Uwaga: Tego samego dnia w godz. 13:45 – 16:45 odbędą się również warsztaty „Kary, nagrody czy konsekwencje – co wybrać?”. Cena za oba warsztaty: od 130 zł do 270 zł, w zależności od tego, ile chcesz zainwestować.
Jeśli kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w tym szkoleniu, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania.
Zapisy:
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś robiąc PRZELEW na poniższe konto bankowe i prześlij potwierdzenie na adres kontakt@empathicway.pl bym mogła Ci przesłać pozostałe szczegóły:
Magdalena Malinowska Empathic Way
53 1140 2004 0000 3602 4620 7037 (mBank)
W tytule przelewu proszę wpisać: „Warsztat o poczuciu wartości” oraz swoje imię i nazwisko.
Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca. Zwrot wpłaty możliwy jest maksymalnie na 7 dni przed warsztatem, po otrzymaniu przez mnie wiadomości o rezygnacji.
Kontakt:
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl
Prowadząca:
Ada Naruk, mama dwójki dzieci. Jestem certyfikowaną trenerką przy Familylab International, międzynarodowej organizacji założonej w 2007 roku przez Jespera Juula, absolwentką studiów Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga w Collegium Civitas i mediatorem NVC. Założyłam Pracownię Relacji Skontaktowani (www.skontaktowani.pl) w ramach której organizuję warsztaty i szkolenia dla szkół, przedszkoli, firm i osób indywidualnych. Pragnę wspierać ludzi w budowaniu dobrych relacji z najbliższymi, sprzyjających rozwijaniu szacunku i odpowiedzialności za siebie i innych. Chciałabym przybliżyć sprawdzone wartości, które mogą stać się inspiracją w życiu.
Source: www.facebook.com