Warsztat: Psychologia ajurwedyjska a współczesne problemy
Orkiszowe Pola

sam. 10/03/2018 de 10h00 à 14h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Orkiszowe Pola
Strzeszyńska 76, os. Stefana Batorego 79A
Poznan
Poland
Zapraszamy po raz kolejny wszystkich entuzjastów Ajurwedy!
Tym razem Monika Marchel pogłębi temat z obszaru psychologii wg systemu ajurwedyjskiego, który rozpoczęła we wrześniu 2017 roku wykładem pt. "Psychologia ajurwedyjska". Poruszy następujące tematy:
- Wedyjska filozofia ludzkiej psychologii
- Emocje - źródłem chorób i problemów
- Depresja, syndrom "burn out", nowotwór, stres - plaga dzisiejszych czasów
- Anatomia Energetyczna, Psychologia Świadomości, Terapia Czakr - "nowe" metody samoleczenia i uzdrawiania
Podczas wykładu będzie też część praktyczna. Prowadząca zapewnia, że będzie dużżżżżżo nowej wiedzy, będzie intensywnie, dlatego uczestnicy powinni po zajęciach odpocząć i zrezygnować w tym dniu z większych aktywności...
Prowadzący: Monika Marchel - pedagog, psycholog, gerontolog, terapeuta.Nieuleczalna choroba spowodowała zwrot w jej życiu.Z odnoszącej sukcesy dyrektorki w korporacji stała się poszukującym terapeutą. Kiedy zawiodła medycyna tradycyjna, ratunkiem okazała się ajurweda, medycyna chińska ii terapia czaszkowo-krzyżowa, którą zajmuje się od 12 lat. Trudnym egzaminem okazało się również urodzenie córeczki z DPM.Jest oprócz tego jedną z prekursorek tańca orientalnego w Polsce. Uważa, że "to czego nie powiedzą Twoje usta, chętnie pokaże ciało".Skończyła studia ajurwedyjskie w Niemczech i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej u Prof. Gretena w Heidelbergu, a także psychosomatykę w warszawskiej SWPS-by lepiej zrozumieć "zaburzenia psychofizycznego balansu pacjenta", jak twierdzi.Pokorna wobec wiedzy i zachłanna na naukę – jak mówią przyjaciele, nie ustaje w doskonaleniu się i chętnie dzieli się z innymi: pasją tańca, radością życia, dobrodziejstwem ajurwedy i TMC – stara się zarażać wciąż nowe osoby. Na co dzień prowadzi gabinet terapeutyczny Ekoveda- www.ekoveda.pl. Prywatnie - szczęśliwa matka i żona, której jedynym problemem jest czas:-)
Source: www.facebook.com