Wykład: Czy to na pewno alergia? TMC na ratunek
Orkiszowe Pola

mar. 20/03/2018 de 17h30 à 19h30

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Orkiszowe Pola
Strzeszyńska 76, os. Stefana Batorego 79A
Poznan
Poland
Zapalenie spojówek, katar, swędzenie skóry to problem, z którym niestety co raz więcej ludzi ma do czynienia. U części pojawia się i znika z niewiadomych względów. Jako dziecko nie byłaś na nic uczulona, a teraz czego nie zjesz albo przebywasz na świeżym powietrzu wiosną kichasz i leci Ci z nosa? Czy to naturalna kolej rzeczy, że organizm z czasem przegrywa tę walkę? Jak to jest z dziećmi?
Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej nie ma czegoś takiego jak alergie! Większość pojawia się i znika jako objawy psychosomatyczne, część przez źle dobrane żywienie. Co zrobić, aby przywitać wiosnę z uśmiechem na twarzy lub zjeść ulubiony owoc, którego przez długie miesiące unikałaś ze względu na obawę przed wysypką?
Na te i inne pytania bardzo chętnie odpowiemy podczas wykładu poświęconemu alergiom, ich pochodzeniu i zestawieniu z Medycyną Chińską.
Prowadzący: Nazywam się Ewa Dawidziak. Jestem mamą niezwykłego chłopca - Ziemka i to właśnie dzięki niemu odkryłam swoją drogę, która na co dzień daje mi poczucie sensu i spełnienia. Jest to ścieżka samopoznania, rozwoju i pomagania innym w taki sposób, w jaki pomogłam sama sobie i swojej rodzinie.Zajmuję się medycyną chińską i zagadnieniami z obszaru Totalnej Biologii.
Wierzę, że to, co jemy i w jaki sposób to robimy, stanowi klucz do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i podtrzymania energii życiowej. W swojej pracy zajmuję się również kwestią przeszłych zdarzeń i uwalniania emocji, ponieważ jestem przekonana o ich ogromnym wpływie na nasze "tu i teraz".
To, czego doświadczyłam pozwala mi dziś pomagać tym, którzy szukają holistycznych rozwiązań dla problemów ze zdrowiem. Głęboko wierzę, że stan naszego ciała wpływa na stan naszego umysłu oraz ducha i odwrotnie.
Jeśli podzielasz moje zdanie i szukasz pomocnej dłoni na ścieżce powrotu do siebie, do pełni zdrowia i treściwego życia, zapraszam na moje warsztaty. Pamiętaj, wszystko od dawna jest już w Tobie, a razem sprawimy, że to, co najlepsze ujrzy światło dzienne :)
Source: www.facebook.com