Sesja zdjęciowa dla Pań +SIZE
Bylola

Du 03/03/2018 09h00 au 04/03/2018 20h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Varsovie, Masovian Voivodeship, Pologne
Warsaw
Poland
Nasze ostatnie spotkanie spotkało się z ogromy zainteresowaniem i niestety nie mogłyśmy przyjąć wszystkich chętnych Pań :( Ilość miejsc na naszym wydarzeniu jest zawsze ograniczona. Zatem postanowiłyśmy zebrać wszystkie swoje siły i spotkać się kolejny raz już w marcu !
Więc jeżeli chcesz przeżyć metamorfozę? Przygodę życia? Wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej ? A może chciałabyś zostać modelką plus size i nie wiesz od czego zacząć ? Zostań naszym kolejnym pięknym motylem. W ubiegłych latach przeżyło już z nami swoją magiczną przygodę ponad 150 Pań !
Kolejny terminy naszych spotkań połączonych z realizacją sesji zdjęciowej to 3-4.03.2018 r. (sobota lub niedziela do wyboru) odbędzie się pod hasłem PIĘKNO W KAŻDYM ROZMIARZE. Z okazji zbliżającego się DNIA KOBIET zrób sobie prezent !

Obawiasz się, że nie masz w co się ubrać i nie masz pomysłu na swoją stylizację ? Bez obaw! Wspólnie wyczarujemy coś cudownego. Do Waszej dyspozycji jest oferta marki ByLola Plus Size Fashion ( www.bylola.pl ) w rozmiarach od 40 do 60.
Jeżeli marzą Ci się zdjęcia bardziej uwodzicielskie i zmysłowe - nasza Ula zadba o sexowną i kobiecą bieliznę w każdym rozmiarze - romantyczne koszulki, odważne przebrania, sexowne gorsety itp. W komfortowej atmosferze kobiet plus size udowodnimy, że możesz wyglądać zjawiskowo!
Co otrzymasz jak zdecydujesz się na udział w wydarzeniu ?
- udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w studiu w Warszawie
- min. 5 zdjęć podsumowujących Twoją metamorfozę w kilku przemianach + zdjęcia z backstagu
- konsultację z profesjonalną wizażystką i fryzjerką
- make`up i fryzurę
- pomoc w doborze stylizacji - do Twojej dyspozycji min. odzież marki ByLola w rozmiarach 44-68 jak również piękna bielizna w rozmiarach size+
- niesamowitą energię i wspomnienia, których nie da się wycenić w żadnej walucie ♥
W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o pilne informacje odnośnie rezerwacji na adres biuro@bylola.pl z tutułem: Piękne Motyle.
Kto może wziąć udział ?
Projekt realizujemy z myślą o:
- kobietach bez względu na wiek czy rozmiar ciała które chcą przeżyć przygodę i metamorfozę nie tylko przed obiektywem aparatu.
- początkujących modelkach amatorkach, które chcą wzbogacić swoje portfolio i sprawdzić swoje umiejętności
*doświadczenie w modelingu i udziale w sesjach NIE jest wymagane !
Kogo spotkasz na miejscu ?
Niesamowitą fotografkę - Katarzynę Kozanecką. Fotografią zajmuje się profesjonalnie od ponad 10 lat. Jest właścicielkę marki Studio FM. W portfolio Studio FM można znaleźć zdjęcia wielu gwiazd min. Natalii Siwiec, Krystyny Pronko , IV wicemiss Polski i II wicemiss Miss Globe 2013, Pin Up Candy - królowa polskiej sceny burleski i wiele innych. Brała udział również w wielu kampaniach społecznych takie jak: „Mam marzenie” „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!”, „Zagraj o życie”, „One Day – Gwiazdka dla dzieci potrzebujących”. Jej osobowość i otwartość przełamie każdą obawę. Dzięki jej wsparciu poczujesz się jak gwiazda z pierwszej strony gazet :) http://www.studiofm.pl/
Urszulę Lola - organizatorka projektu. Właścielka pierwszej agencji modelek plus size www.maxilook.pl. Producentaka sesji zdjęciowych. Właścicielka marki ByLola Plus Size Fashion www.bylola.pl. Zaangażowana w wielu projektów skierowanych do Pań w większym rozmiarze. Prywatnie, śmieje się, że jej hobby to duże kobiety ;)
I wiele innych osób min. profesjonalną wizażystkę i fryzjerkę.
Tutaj możesz zerknąć na efekty poprzenich naszych spotkań:
https://web.facebook.com/Maxilookowy-Maraton-Zdjęciowy-172294976250998/photos_stream
https://web.facebook.com/PiekneMotyle
Termin - 3 lub 4. III.2018 r. - godzina sesji do ustalenia
Cena: 399 PLN ( UWAGA! Mamy dla Was prezent :) jeżeli zdecydujecie się na udział do 14 lutego cena sesji wyniesie Cię 349 zł - kto pierwszy ten lepszy :)
Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Każdego dnia możemy przyjąć jedynie kilka Pań. Spotkania w tej cenie są organizowane jedynie kilka razy do roku, więc skorzystaj z okazji i bądź razem z nami :) ♥
Dodatkowo w ramach spotkania odbędzie się CASTING do agencji modelek Plus Size www.maxilook.pl wśród chętnych zgłoszonych Pań.
Source: www.facebook.com