5 РЕВ'Ю зустріч-огляд бізнес-книг
Книгарня "Є" Львів

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

jeu. 15/02/2018 de 18h30 à 20h00/strike>

Книгарня Є
проспект Свободи, 7
79000 Lviv
Ukraine
15-го лютого відбудеться чергова зустріч нашої ініціативи.
Ми готуємо для вас 1,5 години насичених драйву, бізнесу, щастя, філософії і трошки про вічне.
Про які книги ми будемо для вас розповідати цього разу?
- почнемо про затишне щастя по-данськи :), практиками з нами поділиться Катя Меліхова (Kate Melikhova). Катерина буде розповідати нам про книгу "Хюґе або затишне щастя по-данське"
Останнім часом дуже багато говорять про поняття "хюґе" - тож тепер і ми з вам дізнаємось що це таке.
- Oksana Kalichka розповість про свої враження від книги "Створюємо бізнес-моделі" відомих бізнес гуру Олександра остервальдера та Ів Піньє. Як застосовувати бізнес модель до цілого бізнесу, до окремого проекту чи продукту. Кому вони корисні.
- ми часто плануємо і прогнозуємо, бачимо причинно-наслідковий зв'язок і слухаємо аналітиків. На думку Нассім Ніколаса талеба це все маячня, про що власне він пише в своїй книзі "Чорний лебідь". Рев'ю цієї книги нам презентує Oleksandra Grudzevych
- Ярина Хомцій поділиться експрес-аналізом книги Генрі Марша "Історії про життя, смерть і нейрохірургію". Кому і чому важливо прочитати цю книгу і що найбільше сподобалось.
- ми живемо в мінливому світі. І правила роботи в командах теж варто змінювати. Які це нові команди, які навички потрібно розвивати. Про це поділиться Olena Hashchuk в своєму рев'ю книги Стенлі Маккрістела "Команда Команд"
Ці 1,5 години нашої зустрічі пройдуть як мить, а ви за такий короткий час дізнаєтесь про 5 книг і отримаєте для себе різні поради і висновки від наших доповідачів.
Приходьте самі і запрошуйте друзів!!!
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Source: www.facebook.com