Praturtinantys susitikimai su profesoriumi Nigel King
Fenomenologinių tyrimų institutas

Du 23/02/2018 11h00 au 25/02/2018 17h30

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

Vilnius Old Town
01013 Vilnius
Lithuania
Dėmesio :-) Siūlome išskirtinę ir nepakartojamą susitikimo su viena ryškiausių kokybinio tyrimo žvaigždžių pasaulyje - profesoriumi Nigel King'u - galimybę.
1. ĮVADAS Į TEMPLATE ANALIZĘ IR PIKTOR TECHNIKĄ.
Tiems, kas dirbate klinikose, mokyklose, nevyriausybinėse organizacijose ir norite prisiliesti prie didžiųjų inovacijų, siūlome uždarą seminarą, kuriame pats metodo(-ų) kūrėjas pristatys ir labai praktiškai apmokys, kaip reiktų taikyti vieną iš teminės analizės versijų - šablono (Template) analizę. Dalyviai, pasinaudodami profesoriaus atsivežta medžiaga, galės patys pereiti visus šiai analizei reikalingus žingsnius praktiškai. Išbandysime ir vizualinės duomenų rinkimo pagalbos metodą - Piktor techniką - naudingą palengvinti žmonių pasakojimus.
(Šis uždaras seminaras vyks penktadienį, 2018 m vasario 23 d. nuo 11 iki 17.30 val. Maksimalus dalyvių skaičius - 20 žmonių)
2. KOKYBINIŲ TYRĖJŲ SAMBŪRIS IR VIEŠA PASKAITA.
Tiems, kas atliekate kokybinius tyrimus socialiniuose moksluose. O gal dar tik svajojate tuo užsiimti. Tiems, kas myli mūsų institutą ir jaučiasi (ar nori tapti) jo bendruomenės dalimi. Ateikite ir pasijuskite apkabinti.... Planas toks: profesorius pakalbės apie žmogaus asmeninės patirties svarbą ir vizualinius jos tyrinėjimo metodus. Aptars tokių metodų vertę ne tik žinomiausių kokybinių tyrimų epistemologijų, bet ir psichologijos bei šiuolaikinės visuomenės kontekste. Tada visi padiskutuojame apie tai, ką girdėjome, apie tai, kaip gyvename, ką tyrinėjame, su kuo susiduriame Lietuvoje ir plačiau :-)
(Sambūris vyks šeštadienį, 2018 m vasario 24 d. nuo 10 iki 12 val. Maksimalus dalyvių skaičius - 30 žmonių)
3. KOKYBINIAI TYRIMAI ORGANIZACIJOSE.
Tie, kas atlieka ar svajoja atlikti tyrimus organizacijose. Nesvarbu, kokio dydžio ar svarbos jos būtų. Privalote būti šiame seminare jau vien todėl, kad organizacininkus Lietuvoje kokybiniai tyrėjai tikrai kol kas aplenkdavo iš tolo. Tad šiame uždarame seminare Nigel apibrėš, kaip kokybiniai tyrimai galėtų būti naudingi organizacijose. Pateikdamas praktinius pratimus, apžvelgs šių tyrimų filosofinę epistemologinę bazę, tyrimo duomenų surinkimo ir analizės metodus, tyrimo etiką ir efektyvią sklaidą.
(Šis uždaras seminaras vyks sekmadienį, 2018 m vasario 25 d. nuo 11 iki 17.30 val. Maksimalus dalyvių skaičius - 10 žmonių)
Prof. Nigel King šiuo metu yra Hadersfildo (Huddersfield) universiteto Didžiojoje Britanijoje podiplominių studijų mokyklos dekanas ir taikomosios psichologijos profesorius. Jis yra keliolikos psichologinių knygų ir begalės straipsnių autorius. Nuolat dalyvaujantis kokybinių daktaro disertacijų komisijos narys.
Savo daktaro disertaciją apie inovacijas ir pokyčius senelių globos organizacijose Nigel apsigynė 1990 metais Šefildo (Sheffield) universitete. Nuo to laiko jis nuolat domisi taikomaisiais kokybiniais tyrimo metodais sveikatos ir organizacijų srityse.
Tačiau Nigel ypač išgarsėjo su šablono (Template) analizės ir "Piktor" technikos atradimu. Apie tai jau egzistuoja gausiai viso pasaulio studentų lankomi jo interviu ir paskaitų įrašai internetinėje erdvėje.
Populiariausios knygos (perskaityti susitikimams nėra būtina, bet gal norėsite žinoti):
- King N., Anderson C. (2002, Cengage Learning) Managing Innovation and Change: A Critical Guide for Organizations.
- King N., Horrocks C. (2010, Sage) Interviews in Qualitative Research
- King N., Brooks J. (2017, Sage) Template Analysis for Business and Management Students
- King N., Brooks J. (2017, Palgrave) Applied Qualitative Research in Psychology.
Seminaras vyks nuostabia ir labai gramatiškai taisyklinga anglų kalba iš profesoriaus pusės. O mums - jau kaip išeis ;-) Viešoje paskaitoje, jei atsiras daugiau norinčių, ieškosime pagalbos vertimui iš - į anglų kalbą :-)
#Kainos:
Dalyvavimo viename uždarame seminare kaina: 95 eurai
Dalyvavimo sambūryje kaina: 20 eurų.
Dalyvavimo visuose trijuose renginiuose kaina: 190 eurų.
Prisidėjusiems, kad šie renginiai įvyktų, dalyvavimui - 20 proc nuolaida.
Pilnai užregistruotomis bus laikomos tik apmokėtos paraiškos. Mokėjimus atlikti reiktų į tokią sąskaitą SEB banke: LT88 7044 0600 0092 9423. Registruotis ir teirautis galima šiuo elektroniniu adresu: registracijafti@gmail.com
Skubėkite registruotis, kad netektų nusivilti, nes išankstinių paraiškų jau turime :-) Laukiame :-)
Source: www.facebook.com