Anykščiai - Vidas Bareikis, Koncertinis turas #vb100
Anykščių menų inkubatorius - menų studija

sam. 17/03/2018 de 18h00 à 19h30

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

Anykščių menų inkubatorius - menų studija
J. Biliūno g. 53
29110 Anyksciai
Lithuania
Anšlaginiuose koncertuose pristatęs jau ketvirtąjį savo studijinį darbą – muzikos albumą – „KATUKAVAKRE?“, Vidas Bareikis keliauja aplink Lietuvą su rekordinio dydžio turu „#VB100“. Charizmatiškasis atlikėjas vykdo sau užsibrėžtą tikslą – iki metų galo sugroti net šimtą koncertų visoje šalyje.
Į koncertą susirinkę žiūrovai bus nustebinti naujausia V. Bareikio programa. „#VB100“ koncertuose skambės ne tik puikiai žinomos, kultinėmis tapusios dainos, bet ir naujausio albumo „KATUKAVAKARE?“ singlai. Tai ir šį rudenį nuotaikingu klipu bei daugeliui atpažįstamomis aktualijomis populiarumą pelnęs „Pusvalandukas“, ir vasaros festivalių hitu tapęs – „Man taip patinka“.
V. Bareikio koncertai išsiskiria nuoširdžia emocija, netaupoma energija ir nestandartiniu santykiu su publika. „Žmogaus orkestro“ improvizacijos, „Babkių“ dainavimas kartu ar vandens pliūpsniai koncerto pabaigoje jau tapo vieno energingiausių Lietuvos scenos atstovų vizitine kortele. Taigi ir į šio turo koncertus žiūrovai turėtų ateiti nusiteikę bendradarbiauti, pašėlti ir likti nustebinti.
---
VIDAS BAREIKIS Live
http://bit.ly/VidasBareikisFB
http://bit.ly/VidasBareikisYT
---
Kovo 17 d. 18 val. ANYKŠČIAI
Anykščių menų inkubatorius (J. Biliūno g. 53)
Bilietus platina Anykščių menų inkubatoriaus kasa ir Bilietai.lt
Pirmieji bilietai už specialią kainą, vėliau ir renginio dieną bilietai brangs.
Source: www.facebook.com