Kurs Świadomego Błądzenia. Stopień I
Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego

sam. 17/03/2018 de 10h00 à 16h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Pologne
Gdansk
Poland
Gdańsk. Kurs I stopnia.
Boimy się popełniać błędy. Chcemy znać właściwe odpowiedzi. Obawiamy się, że odkrycie przez kogoś nieścisłości w naszym rozumowaniu narazi nas na śmieszność lub nawet wykluczenie. Chcemy wiedzieć wszystko lub znać kogoś, kto wszystko wie i odpowie na wszystkie nasze pytania.
Spokojnie. Nie ma takiej potrzeby. Mądre i świadome błądzenie w poszukiwaniu odpowiedzi daje nam niezbędną swobodę w dochodzeniu w pobliże prawdy lub do jej sedna.
Zapraszamy Was na zajęcia, na których poznacie podstawowe narzędzia radzenia sobie z błędnymi decyzjami, teoriami i działaniami. Wspólnie spróbujemy się stać ekspertami i ekspertkami w tej dziedzinie.
Poznacie m.in.
- zestaw narzędzi do weryfikowania błędów
- błędy poznawcze i ich przyczyny
- dynamikę powstawania fałszywego wnioskowania
- motywy, które powodują, że wierzymy w teorie spiskowe
- strategie radzenia sobie z niepewnością.
Prowadzący:
Andrzej Jankowski - psycholog, absolwent kognitywistyki. Ukończył II stopień kursu trenerskiego u Smutnych Trenerów. Prowadzi zajęcia i warsztaty wspomagania rozwoju dla osób w różnym wieku, głównie dla dorosłych. W swojej pracy łączy podejście biologiczne, poznawcze, społeczne i kulturowe. Lubi przyglądać się mitom rozwoju osobistego, teoriom spiskowym i ruchowi New Age, pod kątem mechanizmów społeczno-poznawczych i ramowania językowego. Na co dzień pracuje w Pracowni Testów Psychologicznych, gdzie asystuje przy planowaniu i koordynacji projektów badawczych.
Ilość miejsc: 15
Cena: 200 zł (do 15 lutego: 150 zł)
Dodatkowe informacje i zapisy:
smutni.trenerzy@gmail.com
Source: www.facebook.com