Nowoczesne Techniki Pokonywania Obiekcji i Finalizacji Sprzedaży
360 Smart Business Consulting

jeu. 01/03/2018 de 9h00 à 18h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Park Hotel Diament Katowice
ul. Wita Stwosza 37
40-071 Katowice
Poland
Umiejętności komunikacyjne i kompetencje interpersonalne to kluczowe i niezbędne cechy, aby osoba zajmująca się sprzedażą, z sukcesem realizowała powierzone zadania i cele w tym zakresie.
Spotkanie ma charakter konferencyjno-seminaryjny.
Główną charakterystyką tego typu wydarzeń jest możliwość pełnej interakcji uczestnika, w trakcie realizowanego panelu dyskusyjnego, z zaproszonymi ekspertami jak również możliwość zadawania pytań po wystąpieniach prelegentów.
Zaproszeni eksperci to praktycy biznesowi, reprezentujących różnych branż z rynku B2B i B2C. Chętnie podzielą się z widownią swoją wiedzę i praktykę, potwierdzając lub odrzucając to co w podręcznikach i książkach napisano na ten temat.
Szkolenie - Seminarium w zakresie TECHNIK POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY skierowane jest do osób zajmujących się sprzedażą we wszystkich szczeblach organizacji.
Dzięki posiadaniu prezentowanych umiejętności sprzedawca zwiększa swój arsenał handlowy i będzie lepiej przygotowany do przekazywania klientom korzyści wynikających z posiadania oferowanych proponowanych produktów i usług.
Sprzedawcy rynku B2B będą mieli możliwość lepszego wspierania klienta w rozwoju własnej działalności biznesowej, poprzez zwiększenia jego zwrotu z wykonanej inwestycji, redukcji kosztów, etc.
Zapraszamy serdecznie!
Source: www.facebook.com