Warsztat: Machine Learning od podstaw
Geek Girls Carrots

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 17/02/2018 de 10h00 à 15h00/strike>

Hubraum
Przemyslowa 12
30-701 Kraków
Poland
Geek Girls Carrots Cracow & DataWorkshop zapraszają na bezpłatny warsztat, na którym będziecie mogli poznać podstawy uczenia maszynowego.
Czy warto?
Pewnie nieraz słyszeliście o zagadnieniu machine learning w kontekście potencjału wykorzystania tej nauki w biznesie i nie tylko. Technologiczna przyszłość? W zasadzie to już teraźniejszość, która wkracza w coraz więcej obszarów działań. Nie tylko firmy – duże i małe - czerpią korzyści z uczenia maszynowego, to również, a może przede wszystkim, siła napędowa innowacji, nowe pole możliwości rozwoju technologii, kultury, a także warty uwagi kierunek samorozwoju.
Jeśli uczenie maszynowe wzbudza Wasze zainteresowanie, to kilkugodzinny warsztat oparty na solidnej dawce wiedzy i praktyki na pewno oswoi temat :)
Z zagadnieniami uczenia maszynowego zapozna Was Vladimir Alekseichenko – doświadczony programista, który zgłębia ten temat od kilku lat i podzielił się wiedzą już z wieloma osobami i grupami warsztatowymi.
Wymagania wstępne:
- podstawowa znajomość: Python
- motywacja do nauki :)
Prowadzący:
Vladimir lubi podróże (odwiedził około 30 krajów)... również w świecie IT. Zaczął programować ponad 10 lat temu i pracował w różnych dziedzinach informatyki (z różnymi technologiami). Od 2013 zajmuje się tematami związanymi z danymi (włączając machine learning). Był zaangażowany w budowę infrastruktury dla wyszukiwarek (TB danych). Przygotował ETL (Hadoop/Kafka/Storm), robił prognozy sprzedaży i wiele innych. Jest założycielem i trenerem na DataWorkshop.eu gdzie wyjaśnia, jak korzystać z uczenia maszynowego w życiu bez zawiłych wzorów. Prowadzi podcast o sztucznej inteligencji - BiznesMysli.pl Uczestniczy w konkursach Kaggle'a. Uwielbia pomagać innym i analizować dane.
Zgłoszenie chęci udziału w warsztacie odbywa się przez formularz.
Rejestracja potrwa do 10 lutego.
W związku z tym, że mamy ograniczoną liczbę miejsc zaprosimy na warsztat wybrane osoby, z którymi skontaktujemy się mailowo.
W razie pytań prosimy o kontakt na ggc.cracow@gmail.com :)
Source: www.facebook.com