Spektakl Selfie.com.pl w Lesznie
Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie (MOK Leszno)

sam. 14/04/2018 de 19h00 à 22h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie (MOK Leszno)
ul. B. Chrobrego 3a
64-100 Leszno
Poland
Selfie.com.pl opowiada o dwóch rodzinach – w pierwszej żyją ojciec i syn, w drugiej matka i córka. Wspomniani rodzice usilnie chcą umówić swoje dzieci na jakąkolwiek randkę, pomóc ma w tym pewien portal internetowy, z początku plan idzie sprawnie, niestety w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności wszystko się miesza….
Selfie.com.pl jest produkcją… interaktywną i niezwykle angażującą widza! No może nie bezpośrednio, ale aktorzy zdają sobie sprawę, że nie są sami, burzą czwartą ścianę i zdarza im się prowadzić monologi właśnie w kierunku Nas – obserwatorów – a nawet prowokować nienachalną rozmowę. To zaskakujący i całkiem spory plus tej produkcji, gdyż jak wiadomo publiczność kocha takie chwyty i znacznie bardziej żywiołowo reaguje w ich przypadku. Początkowe zdziwienie taką formą, ustępuje niesfornemu uczuciu ochoty na więcej! Wspomniane interaktywne momenty są na tyle dobrze rozplanowane i rozpisane, że bawią widza do łez.
W rolach głównych występują: Dorota Pomykała, Julia Kamińska, Filip Bobek oraz Piotr Zelt. Spektakl nie jest zwyczajną farsą, a komedią mocno uwspółcześnioną i wiarygodną, w której wszystkie żarty opierają się na inteligentnej i trafnej grze słownej, a nie na ciągłych potknięciach i awanturach. To przedstawienie zaskakujące, zabawne i dobrze wyreżyserowane przez Marię Seweryn.
Bilety w cenie 80 zł w przedsprzedaży do dnia 2 kwietnia 2018, oraz w cenie 90zł od 3 kwietnia dostępne:
- w kasie MOK, ul. B. Chrobrego 3a, pn-pt 8:00-18:00
- w Informacji Turystycznej, ul. Słowiańska 24, pn-pt 10:00 oraz sb 9:00-16:00
- online:
bilety-mok-leszno.pl
kupbilecik.pl
ebilet.pl
Source: www.facebook.com