Osobné mandaly a feng šuej 2018
Mandaly a čarokruhy

Du 03/03/2018 09h00 au 04/03/2018 17h00

Fuseau horaire : Prague (GMT+01:00)

ART LIVING
Drieňova 17
90045 Malinovo
Slovakia
Srdečne vás pozývame na špeciálny mandalový kurz venovaný aktuálnym novoročným energiám 2018. Namaľujeme si osobné motivačné mandaly, pozrieme sa na náš každodenný život z pohľadu Feng Shui. Naučíme sa, z ktorých energií môžeme mať úžitok. Ak sa chcete vyznať v neviditeľných energiách, ktoré nás budú ovplyvňovať v roku 2018 a máte chuť vytvoriť si niekoľko originálnych mandál na pritiahnutie nových príležitostí, radi sa s Vami stretneme.
Lektori:
Barbara Buľubašová - dizajnérka a špecialistka na feng shui a harmonizáciu interiéru v súlade so ženskou podstatou nám pripraví pohodové prostredie s rodinnou atmosférou, postará sa tiež o zdravé pohostenie.
Ľubomír Slejzák - expert na mandaly, tvorca mandál a dlhoročný špecialista na feng shui vám pomôže spolu s Barbarou nastaviť si svoje bývanie a vedomie na nové energie roka 2018.
Môžete si so sebou doniesť pôdorys svojho bývania s vyznačeným severom. Každému účastníkovi poskytneme individuálne konzultácie k zharmonizovaniu jeho bývania. Okrem toho si domov odnesiete sériu vlastných programových mandál, vytvorených na kurze, pomocou ktorých si jednoduchým spôsobom posilníte svoj životný priestor.
Naučíme sa:
Podstatu pôsobenia piatich elementov podľa čínskej filozofie
Ako pracovať s neviditeľnými energiami
Vytvoríme si:
Mandalu pre otvorenie nových príležitostí
Osobnú mandalu podľa dátumu narodenia
Mandalu šitú na mieru pre posilnenie vchodu Vášho bývania
Ochrannú mandalu pre rok 2018
Zažijeme:
Mandalovú meditáciu
Tvorivé zdieľanie životných skúseností
Pozitívnu motiváciu do vytvárania životného elánu
Cena dvojdňového kurzu: 168 eur
Cena pre pár: 222 eur
Kontakt:
barbara@artliving.sk
+421 911 168 889
Source: www.facebook.com