„Ranny ptaszek”
Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 19/02/2018 de 19h00 à 21h00/strike>

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku
Wojska Polskiego 13
87-800 Włocławek
Poland
Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na przezabawną sztukę Colleen Murphy pt: Ranny ptaszek.
On i ona we własnej sypialni… Ale spokojnie, obejdzie się bez ekscesów, przecież to stare dobre małżeństwo. Rutyna, czasem znudzenie i zrzędzenie, dużo zaufania i szacunku, a do tego sporo wykrętów i szukania dziury w całym. Tempo akcji staje się zawrotne, gdy do sypialni tych dwojga wpada przez balkon cuchnący bezdomny…
Reżyser, Dariusz Taraszkiewicz, zabiera widzów – niczego niespodziewających się po dojrzałym małżeństwie i bezdomnym – w dziką podróż kolejką górską. Powolne, chwilami wręcz nudne, wspinanie się w górę, każdorazowo kończy się jednak szaleńczą jazdą w dół. Dodatkowych smaczków dostarcza język dramatu w świetnym, niezwykle „malowniczym” tłumaczeniu Mirosława Połatyńskiego.
Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot.
Ranny ptaszek wzruszał do łez premierową widownię w Londynie, bawił teatromanów w Montrealu i Vancouver. Sztuka nagradzanej kanadyjskiej dramatopisarki i reżyserki filmowej Colleen Murphy, nareszcie do obejrzenia w Polsce! Nareszcie we Włocławku!
Autor: Colleen Murphy
Przekład: Mirosław Połatyński
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Występują: Barbara Bursztynowicz, Wojciech Wysocki, Tomasz Ciechorowski
Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 60 zł, Ulgowy 50 zł, Rząd XVIII 40 zł
• BALKON – 40 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00,
tel.: 54 231 47 66
Source: www.facebook.com