Всеукраїнська олімпіада з фінансової економіки KSE BrainChamp
Kyiv School of Economics

jeudi 22 de 17h00 à 18h00

Fuseau horaire : Kiev (GMT+02:00)

Kyiv School of Economics
Дмитрівська 92-94
01135 Kyiv
Ukraine
Студентські роки – це час викликів та перевірки власних сил. Готові до випробування? Протестуйте свої знання! Візьміть участь у всеукраїнській олімпіаді з фінансової економіки. Ви будете змагатися з найкращими студентами з усієї України. На переможців чекають цінні призи та можливість здобуття найкращої економічної освіти в Україні.
Як проходитиме олімпіада KSE BrainChamp?
💻 Перший тур пройде онлайн на сайті olympiad.kse.org.ua 22 лютого 2018 року о 17 годині.
Завдання будуть у формі тестів з варіантами відповідей, на вирішення буде 60 хвилин. Переможці першого туру (40-50 людей) будуть запрошені на фінальний тур, який відбудеться 2 березня у Київській школі економіки (учасникам з інших міст буде компенсовано вартість проїзду). Переможці другого туру будуть оголошені того ж дня під час Дня відкритих дверей.
Хто може взяти участь?
👱‍ До участі запрошуються студенти університетів та випускники 2016-17 рр. Змагання буде цікаве студентам економічних, фінансових, математичних та інженерних напрямків навчання. Студенти KSE не можуть брати участь в KSE BrainChamp.
Як взяти участь?
✔ Зареєструватися на сторінці - olympiad.kse.org.ua. За посиланням ви можете ознайомитися з правилами участі у KSE BrainChamp та з прикладами завдань.
✔ 22 лютого о 17 годині вирішити завдання.
✔ 23 лютого будуть оприлюднені результати першого туру. Переможці будуть запрошені на фінал, який пройде 2 березня у Київській школі економіки.
📝 Для участі в KSE BrainChamp обов’язково зареєструватися за посиланням: http://olympiad.kse.org.ua/
Source: www.facebook.com