Vypredané - HalmiTrippin': Škandinávia - cestovateľská prednáška

mars
21

Du 21/03/2018 18h00 au 22/03/2018 20h30

Fuseau horaire : Prague (GMT+01:00)

HalmiSpace
Hlavná 21
04001 Kosice
Slovakia
Košice

HalmiSpace

VYPREDANÉ!

Vydajte sa s nami za najkrajšími nórskymi fjordami a nekonečnými fínskymi lesmi plnými sobov, prejdite sa pomedzi Andersenovské domčeky v Kodani a spoznajte život vo Švédsku či na čarovnom ostrove Island. Profesionálny sprievodca Fero Michlík precestoval počas tridsiatich rokov množstvo krajín a na svojej ďalšej cestovateľskej prednáške nám porozpráva o svojich zážitkoch a skúsenostiach s veľmi neobyčajným životom v týchto škandinávskych krajinách. :)

KEDY: v dvoch termínoch 21. a 22. marca o 18:00

KDE: v HalmiSpace, Hlavná 21, Košice

CENA LÍSTKA: 4 €

VYPREDANÉ!

Na cestovateľskej prednáške spoznáme severské fenomény a nadýchneme sa atmosféry škandinávie pri pohľade na krásne fotografie.

Spoznáme:

  • Dánsko a spoznáme uvoľnenú atmosféru a liberálne vnímanie sveta v tejto krajine,

  • Nórsko, kde nás privíta nečakaná čestnosť ľudí, dokonalá príroda a sladký kozí syr,

  • Švédsko, kde vládne spojenie kapitalizmu a sociálnej demokracie,

  • Fínsko, kde objavíme obrovské množstvo sáun a lesov,

  • Island a výborných ľudí a divokú a neopísateľne krásnu prírodu.

Cestovateľ Fero Michlík

Ako sprievodca v cestovnom ruchu pôsobí už tridsať rokov a služobne precestoval takmer celú Európu. Najpríťažlivejšia je však pre neho Škandinávia, predovšetkým Nórsko a Island. Okrem týchto krajín rád sprevádza aj tzv. citybreaky, predĺžené víkendy vo veľkomestách, ako je Rím, Londýn, Paríž, Kodaň, Miláno, Barcelona, Madrid, Lisabon, Istanbul, ale aj destinácie, ako je Andalúzia, Algarve, Alsasko, Loira, Bavorsko, Toskánsko, Benelu či Balkán. Trochu fotografuje a píše, rád sa rozpráva, má rád umenie a slobodných ľudí.

Upozorňujeme, že cestovateľská prednáška bude bez tradičnej ochutnávky, nakoľko hlavné pokrmy v škandinávskych krajinách a na Islande sú prevažne z mäsa a rýb, a to v našej vegánskej / vegetariánskej kuchyni zásadne nepripravujeme). :)

Zaujala vás táto cestovateľská prednáška? Pridajte sa do nášho newslettra na www.halmispace.sk/newsletter a žiadne naše budúce podujatie už vašej pozornosti neunikne.

Source: www.facebook.com


HalmiSpace
Hlavná 21
04001 Kosice
Slovakia

Cafe Performance & Event Venue
Nous avons temporairement désactivé la possibilité de naviguer vers les tags.