Väärikate kinohommik - Pilvede all. Neljas õde
Paide Muusika- ja Teatrimaja

vendredi 19 de 12h00 à 14h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+02:00)

Paide Muusika- ja Teatrimaja
Pärnu 18
72712 Paide
Estonia
VÄÄRIKATE KINOHOMMIK
Pilvede all. Neljas õde
19. JAANUARIL kell 12
Väärikate kinohommikule ootame täiskasvanud inimesi ja eelkõige eakaid. Heliefektid on siis mahedamad ja filmi parem vaadata.
Kolm õde (naistearst Piret, sisekujundaja Mari ning psühholoog Kertu) saavad ootamatult teada, et neil on üks õde veel... Rabav uudis paneb proovile peresise-sed suhted ning sunnib küsima, miks on ema tütarde eest oma esiklapse olema-solu varjanud. Kui ootamatult välja ilmunud neljas õde otsustab Haapsallu tulla, et oma ema ja kolme õega kohtuda, saavad alguse sündmused, mida keegi ei osa-nud oodata. Kas veri on paksem kui vesi ja võõrast saab oma? Tõde ei halasta kellelegi.
"Pilvede all. Neljas õde" toob ekraanile sündmuse, mis toimub telesarja "Pilvede all" tegelaste tänasest päevast 4-5 aastat hilisemas tulevikus. Seega on populaar-se telesarja vaatajatel põnev võimalus heita pilk oma lemmikute tulevikku (kui-das kellegi elu on edasi läinud), kuid samas on film eraldiseisev lugu, mis pakub emotsiooniderohket ja haaravat vaatamist ka neile, kes pole sarja "Pilvede all" kunagi näinud (kuid võimalik, et pärast filmi vaatamist hakkavad ka sarja jälgi-ma).
Film on valminud telesarja "Pilvede all" produktsiooni ning telekanali Kanal 2 koostöös.
Filmi pikkus: 1h 55 min
Osatäitjad: Inga Lunge, Elisabet Reinsalu, Liis Haab, Rita Rätsepp, Ain Lutsepp, Indrek Sammul, Piret Rauk, Karin Tammaru, Guido Kangur
Pilet: 4€, sisaldab kohvi, teed ja kooki, mida pakutakse tund enne seanssi Muusika- ja Teatrimaja kohvikus
Piletid saadaval Paide Kultuurikeskuse kassas ja www.piletimaailm.com
Väärikate kinohommikud toimuvad 1-2 korda kuus.
Kui peaks linastuma 3D film, siis tuleb piletihinnale lisaks osta 3D prillid hinnaga 1€, kui neid olemas ei ole ja need jäävad endale. Järgnevate 3D filmide puhul tuleb prillid lihtsalt kodust kaasa võtta.
Paide kino filmikavaga saate tutvuda www.paidekultuurikeskus.ee lehel
Häid filmielamusi!
Source: www.facebook.com