Clotilde Solange - Felicità
Balti drambliai

samedi 20 de 20h00 à 22h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

Balti drambliai
Vilniaus g. 41
01119 Vilnius
Lithuania
Clotilde Solange Rigaud - Lietuvoje gyvenanti prancūzė aktorė bei muzikantė, kurianti stebuklingą ir gilią muziką, kurios metu klausytojai gali pasinerti į savo sielos gelmes.
Clotilde Solange – lyrinės, romantinės, gilios meditacinės muzikos kūrėja ir puoselėtoja – koncerte žada taip pat pristatyti ir naujas savo kūrybos dainas, kurias šiemet planuoja išleisti debiutinio EP pavidalu.
"Tai dainos liaudžiai - apie gyvenimą, apie meilę, - dainos persmelktos poezijos gylio, vilties, šviesos ir transliuojamos klausytojams - nuoširdžios jausmingos dainos iš širdies į širdis." - taip jas pristato pati Clotilde.
Atlikėja yra kilusi iš Prancūzijos, tačiau jos kraujyje ir sieloje susipina įvairios kultūrų spalvos ir prieskoniai. Tai atsispindi ir jos atliekamose dainose, kurios skamba romų, prancūzų, anglų ir ispanų kalbomis. Įkvėpimo ji semiasi iš ją supančios aplinkos – gamtos, kino, slapčiausių norų, svajų, melodijų, kuriomis ji gyvena. Ją įkvėpia aistringos ir tikros dainos, turinčios istoriją, ir nesvarbu ar dainoje daug posmų ar tik keli žodžiai - jos muzikoje vyrauja emocijos ir kvapą gniaužiantys jausmai.
Clotilde Solange auditorija koncertų metu jaučia stiprų ryšį su atlikėja, persikelia į kitą būseną: “Tavo muzika neša mane per vandenyną” – kartą jai užsiminė vienas koncerto klausytojas. “Jei meilė turėtų garsą – tai būtų tavo muzika. Tai – meilės muzika” – atlikėjai užsiminė vienas iš performanso dalyvių.
Clotilde Solange - vokalas, klavišai
Renginys nemokamas
Staliukų rezervacija ir informacija tel.:
+370 650 90469 arba 852620875
Koncerto pradžia: 20:30
Source: www.facebook.com