The Wizard Of Words – Systemy pamięciowe nauki języków obcych
The Universe Of Memory - pl

samedi 20 de 9h00 à 16h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

WPT - Wrocławski Park Technologiczny S.A.
ul. Muchoborska 18
52-424 Wroclaw
Poland
The Wizard Of Words - Systemy pamięciowe nauki języków obcych
to zupełnie wyjątkowe szkolenie na rynku polskim. Łączy w sobie wiedzę z zakresu poprawy pamięci oraz lingwistyki.
Wszystko po to, żeby pokazać Ci jak oszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i frustracji, unikając bezużytecznych technik nauki i nauczania.
Dzięki zaawansowanej wiedzy dotyczącej pamięci raz na zawsze nauczysz się, jak szybko opanować język obcy - wielu uczestników szkolenia jest w stanie już w ciągu 2 tygodni po szkoleniu przerobić nawet 300-500 słówek!
DLA KOGO SZKOLENIE?
Kurs dedykowany jest każdej osobie uczącej się języków obcych, niezależnie od jej obecnego poziomu, która chciałaby nauczyć się, jak błyskawicznie przyswajać słownictwo w oparciu o systemy pamięciowe.
A w szczególności tym, którzy
* utknęli na pewnym poziomie językowym i nie wiedzą, jak ruszyć dalej
* uważają (niesłusznie), że mają kiepską pamięć lub nie mają "talentu" do nauki języków
* potrzebują bardzo szerokiego zasobu słownictwa (np. specjalistycznego), lecz nie wiedzą, jak go utrzymać w pamięci (informatycy, tłumacze, lekarze, eksperci w swoich dziedzinach).
* chcą bardzo szybko nauczyć się nowego języka, aby zdobyć nową pracę lub wyjechać za granicę
* nie wiedzą, jak zdyscyplinować się do regularnej nauki
TEORIA + PRAKTYKA
Nie jest ważne, ile języków znasz ani na jakim poziomie językowym obecnie jesteś - materiał omawiany jest w ten sposób, abyś mógł dostosować go do Twojej unikalnej sytuacji.
Co więcej, jest to szkolenie połączone z warsztatami. Możesz mieć więc absolutną pewność, że salę wykładową opuścisz nie tylko z wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną.
CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?
* zapamiętywać w skuteczny sposób od 30-50 słów na godzinę
* powtarzać nawet tysiące słów tygodniowo
* wyeliminować problem zapominania. Nie ważne jest, jakie słowo będziesz mieć zamiar zapamiętać, nigdy już więcej nie ucieknie Ci z pamięci.
* utrzymywać olbrzymi zasób słownictwa. Jest to szczególnie ważne dla osób, które z różnych powodów potrzebują posługiwać się językiem na bardzo wysokim poziomie.
* błyskawicznie uczyć się słownictwa z artykułów oraz książek. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twój obecny poziom jest obecnie za niski na czytanie.
WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIU
Szczegółowe informacje o szkoleniu uzyskasz po kliknięciu w link: http://bit.ly/2yF3JMO .
NIE JESTEŚ PEWIEN CZY SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE?
Wypełnij quiz i dowiedz się, jak skutecznie uczysz się obecnie języków:http://bit.ly/2gzggqu .
KIM JEST PROWADZĄCY?
Bartosz Czekała - poliglota władający 8 językami oraz specjalista ds. zapamiętywania (m.in. wygrane Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Zapamiętywaniu).
Z większością z języków pracował zawodowo, pracując w szkołach językowych (angielski, niemiecki, szwedzki), międzynarodowych firmach lub jako tłumacz pisemny oraz ustny (więcej na: http://bit.ly/2x5lD7L ).
---
Pomyśl, ile dziesiątek, czy też setek godzin, zmarnowałeś do tej pory na nieskuteczna naukę. Czasu, który mogłeś poświęcić rodzinie, znajomym czy też innym zainteresowaniom. Pomyśl, ile pieniędzy pochłonęły fiszki, szkoły językowe, czy też inne cuda, które nie przyniosły prawie żadnych efektów. Inwestycja w szkolenie The Wizard Of Words to inwestycja w spokój umysłu. To drogowskaz, który w prosty i skuteczny sposób doprowadzi Cię do wybranego przez Ciebie celu.
Czas płynie nieubłaganie. Różnicą między podjęciem decyzji teraz, a odwlekaniem jej pół róku, czy też rok, może być płynne opanowanie języka. Nikomu nie życzę obudzenia się pewnego dnia z gorzkim wyrzutem skierowanym do samego siebie, "Było się wziąć za języki wcześniej, kolejna oferta pracy uciekła ....".
Source: www.facebook.com