Netradiční taneční kurzy MG Dance 2018
MG Dance

Du 14/01/2018 17h30 au 20/01/2018 19h00

Fuseau horaire : Prague (GMT+01:00)

MG Dance
28.října 168
70030 Ostrava
Czech Republic
Netradiční taneční kurzy pro děti i dospělé. Taneční škola MG Dance pořádá celoročně taneční akce pro širokou veřejnost, ale také pro profesionální tanečníky. Mimo pravidelné lekce karibských a společenských tanců pro dospělé máte možnost přihlásit do tanečního klubu MG Dance také své děti. Například naše soutěžní skupinka dětí (9-14 let) si minulý rok vytančila tituly mistrů ČR, Evropy i Světa v různých disciplínách karibských tanců. Klidně nám své talentované dítka přiveďte na ukázkové lekce během ledna a třeba se zařadí rovnou právě do pokročilé skupinky MG Dance.
Lekce pro dospělé nám začínají již v neděli 14.1. lekcí salsy (v 17:30hod) pro úplné začátečníky. Lekci povede úřadující mistr ČR v tanci salsa - Jakub Mazůch. Pokud už máte nějaké zkušenosti se salsou, tak určitě uvítáte velmi zábavnou skupinovou formu salsy - rueda de casino, kde se střídají tanečníci během tance a synchronně se tančí jednoduché i složitější figury. Pro mírně pokročilé tanečníky a pokročilé jsou vypsány večerní lekce od 20:00hod také v neděli, úterý a čtvrtek.
Na početné žádosti vašich mailů letos opět vypisujeme kurz společenských tanců pro začátečníky ve středy od 17.1. v čase 20:00 - 21:15hod. Lekce povede Kuba Mazůch a Míša Gatěková. V případě zájmu budeme pokračovat i s lekcemi pro pokročilé od března / dubna 2018.
V neposlední řadě se také milovníci streetové hudby mohou přihlásit na lekce STREET F!T pro dospělé a mládež v úterky od 18:45hod a od 17:15hod mají příležitost se ukázat také vaše ratolesti (již od 7 do 14 let). Každé úterý pod vedením mistra Evropy v electric boogie - Patricka Ulmana.
Veškeré přihlášení do tanečních kurzů pro dospělé je z důvodu kapacity a velkého zájmu nutné provést přes stránky www.mgdance.cz; po zaplacení zálohy je vaše rezervace platná.
My se na vás, přátelé tance a dobré zábavy, moc těšíme!
Užijte si s námi tanec na plno!
MG Dance.cz
taneční kurzy pro veřejnost
organizátor každého půlroku Největší taneční karibik party v Ostravě
tvůrci projektu Dance For People
protagonisté pořadu Rytmix
Source: www.facebook.com