Pasaulinė „The Beatles“ diena su grupe „Breaze“
PuntoJazz palėpė

samedi 20 de 20h00 à 23h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

PuntoJazz palėpė
Kęstučio gatvė 6
44320 Kaunas
Lithuania
„BREAZE“ ? - O, taip!

Jau 25-tąjį kartą „Bitlūmanija“ su legendinės Liverpulio ketveriukės dainomis drebina #palėpės skliautus. Ir šio šeštadienio vakarą tuos skliautus dar labiau sudrebins grupė „BREAZE“ iš Klaipėdos su koncertine programa „THE BEATLES“ IR ROKENROLAS!
„BREAZE” gyvuoja jau dešimtmetį, o šiandienine sudėtimi grupė sėkmingai koncertuoja Lietuvoje, ne kartą dalyvavo tarptautiniuose „bitliškos“ muzikos festivaliuose Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Rusijoje.
Grupė „BREAZE“ yra pripažinta kaip viena geriausių grupių, atliekanti „The Beatles“ kūrinius Baltijos šalyse, o solo gitaristas „Breaze Hello“ (Konstantinas) paskutiniu metu groja ne tik roko klasiką, bet ir puikiausiai atlieka bliuzo kompozicijas. Tad visus kviečiame pasiklausyti „THE BEATLES“ IR ROKENROLAS! programos bei pasinerti į tikrų tikriausią magiją – pavirsti tikrais „Bitlūmanais“!
Kadangi šis, jubiliejinis, „BITLŪMANIJOS“ vakaras skirtas Tarptautinės „The Beatles“ dienos paminėjimui, – tai programa tikrai „jubiliejiška“:
--> 20.00 val. BITLŪMANIJA#25. „The Beatles“ legendinis kelias (muzika, filmų ištraukos, vaizdo projekcijos). Prisiminimai iš „Bitlų“ laikų. Bendrausime Su Arkadijum Vinokuru ir jo draugais.
--> 21.00 val. Grupė „BREAZE“: „THE BEATLES IR ROKENROLAS!“
Vakarą ves ir komentuos Vytautas K.
---
Duris atidarome 19.00 val.
Koncerto pradžia: 20.00 val.
Bilieto kaina: 5 eur
Staliukų rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)
Source: www.facebook.com