Z psychologiem o cielesności
Kultura Równości

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 15/01/2018 de 18h00 à 20h00/strike>

Księgarnia Hiszpańska Wrocław La Librería Española de Wrocław
Szajnochy 5
50-076 Wroclaw
Poland
"Ja i moje ciało. Szukanie, akceptowanie i wyrażanie siebie".
Zapraszamy na spotkanie otwarte z cyklu "Z psychologiem o...", które prowadzi psycholog i psychoterapeuta Paweł Pawłowski.
Tym razem porozmawiamy o współczesnym kulcie ciała i stereotypach płciowych, jakie się z tym wiążą. Zastanowimy się, jaki wpływ na nasze wybory ma sposób postrzegania cielesności i do jakich może prowadzić zaburzeń. Nie zabraknie kontekstu kultu młodości w społeczności lgbt.
Spotkania w Kulturze Równości są prowadzone w formie grupowej i są moderowane. Mają charakter edukacyjny, nie terapeutyczny. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o problematyce LGBT+ i genderowej.
Księgarnia Hiszpańska, ul. Szajnochy 5, Wrocław
Wstęp wolny
O prowadzącym:
Paweł Pawłowski - absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu (Uniwersytet SWPS). Obecnie w trakcie czteroletnich podyplomowych studiów psychoterapeutycznych we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, przygotowujących do certyfikacji. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w nurcie integratywnym - łączącym różne podejścia terapeutyczne, dzięki czemu może swobodnie dobierać oraz stosować sposoby pracy, zależnie od potrzeby i specyfiki problemu, skupiając się na najważniejszym - podążaniu za pacjentem. Współpracuje z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości, prowadząc spotkania tematyczne z zakresu radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Zrealizował 40 godzinny kurs psychoterapii Gestalt akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Source: www.facebook.com