Tantros Vakaras Poroms
Meilės kelias

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

ven. 19/01/2018 de 19h00 à 21h30/strike>

Meilės kelias
Smolensko g. 10d -10
Vilnius
Lithuania
Tantros Vakaras Poroms su Sarani - unikali patirtis, keičianti poros santykius. Tai kartą per mėnesį vykstantys, vieninteliai tokie Lietuvoje užsiėmimai poroms, kurie gali sukurti daugiau harmonijos savyje ir su mylimuoju, padėti atskleisti žmogaus ir santykių potencialą, tikrąjį seksualumą ir meilę.
Tantra – tai Tolimuosiuose Rytuose gimęs dvasinis kelias, bet pastaruoju metu vis labiau populiarėjantis Vakaruose ir yra pritaikomas šiuolaikiniam žmogui. Kodėl? Nes Tantra yra meilės kelias, mokantis pamilti save, mylėti kitą ir tuo dalintis.
Tantra į poros gyvenimą gali įnešti daugiau džiaugsmingumo, gyvybės ir sultingumo, padėti pažinti gilesnį intymumą, seksualumą ir dieviškumą. Tantrą gali praktikuoti žmonės, kartu gyvenantys net 20 metų, nes tantra turi potenciją transformuoti bet kokius santykius.
Tantra prasideda nuo ten, kur mes esame ir nuo to, ką turime čia ir dabar, nereikia jokio išansktinio pasirengimo.
Kas vyksta vakaro metu?
- Paskaita apie poros santykius. Kaskart paliečiant vis kitą temą. Šio vakaro tema - intymumas. Intymumas ne tik miegamajame, bet ir kaip artumas, ryšio tarp partnerių jautimas.
- Tantrinė meditacija, praktika.
Vakaro metu atliekamos meditacijos yra iš „Paslapčių knygos“ (The Book of Secrets, OSHO). Tai išsamus Tantrinių meditacijų vadovas, kuriame pateikiama 112 gražių, gilių, bet kartu ir labai paprastų meditacijų, puikiai tinkančių šiuolaikiniam žmogui. Padedančių sugrįžti į dabarties momentą, kūno pojūčius, susijungti su širdimi, bent keliom valandom išeiti iš proto į pasaulį, kuriame jaučiamas artumas su kitais, grožis, meilė, pasitikėjimas, atsipalaidavimas.
Praktikas atliksite tik su savo partneriu/e.
Vakarą ves Danutė Vilionytė (Prem Sarani), meditacijų centro ir leidyklos “Meilės kelias” įkūrėja. Tantros paslapčių sėmėsi iš Ma Anandos Saritos (JAV) ir Daniel Odier (Prancūzija), baigė Tantros vadovų mokymus pas Homa ir Mukto (Brazilija). Mokėsi įvairių meditacinių, terapinių bei darbo su kūnu technikų. Pastaruosius 10 metus veda seminarus moterims bei Tantros seminarus Europoje ir JAV.
Kaina porai 40 Eur.
Registracija el.paštu - info@meileskelias.lt arba tel. 861512763 ir 861511030.
Source: www.facebook.com