Kristalliõhtu
Toila valla Spordi - ja Kultuurikeskus

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

ven. 19/01/2018 de 18h00 à 20h00/strike>

Toila Raamatukogu
Pikk 13a
41702 Toila
Estonia
Head kristallide sõbrad!
Ootame teid tutvuma kristallide ja nende võlumaailmaga!
"Räägin teile kristallidest kõike, mida tean, tutvustan ja näitan teile kaasavõetud kristalle, jagan oma kogemusi töös kristallidega.
Lühidalt endast.
Olen Kristiina Jasmiin Rebane. Sündisin Kohtla-Järvel, lõpetasin Kohtla-Järve I Keskkooli, Tartu Ülikooli eripedagoogi ja logopeedina ning Professionaalse Psühholoogia Erakooli psühholoogilise nõustajana.
Alates ülikooli lõpetamisest, nüüd juba 25 aasta ringis, olen töötanud õppejuhi ja logopeedina peamiselt erivajadustega lastega. Õpitud erialane töö on olnud huvitav, väljakutseid pakkuv ja enamasti tulemuslik. Minu põhitöökoht ongi haridusasutuses.
Viimastel aastatel olen olnud eneseotsingutel, mille taga on olnud paljuski terviseprobleemid, ja kuidagi jõudsin kristallideni. 5 aasta jooksul olen läbinud mitmeid kristalli-, reiki-, meditatsioonikoolitusi, käin joogas. Tunnetuslikult hakkasin tegema endale kristalliteraapiat, mis mõjus positiivselt minu tervisele, enesetunne ja kristallide tunnetus on muutunud palju paremaks. See on andnud mulle julguse tutvustada kristalle ja pakkuda kristalliteraapiat ka teistele ning olen oma klientidelt saanud palju positiivset tagasisidet.
Meisterdan ise ka kristallehteid ja võtan mõned müügiks kaasa."
Kristiina
Õhtu kestab tund kuni poolteist, mille lõpus pendeldab Kristiina soovijatele praeguse eluetapi toetuseks sobiva kristalli.
Osalustasu 7 eurot ja selle saab tasuda sularahas kohapeal.
Source: www.facebook.com