Spektaklis kūdikiams "Labas, mažyli"
Klaipėdos lėlių teatras

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 14/01/2018 de 11h00 à 12h30/strike>

Klaipėdos lėlių teatras
Vežėjų g. 4
91246 Klaipeda
Lithuania
Spektakliai rodomi 11h ir 12h.
„Labas, Mažyli!“ – originalus, novatoriškas spektaklis, kurio pagrindas – ne tradicinis draminis siužetas (kūdikiai elementariausiai nespėja jo sekti), o muzika, garsas, ritmas, kontrastingos spalvos, geometrinės figūros, įvairios formos. Tai lavinamasis formos, ritmo ir spalvų reginys, sukurtas remiantis JAV mokslininko ir pedagogo Gleno Domano metodika, vadovaujantis pažangiais, netradiciniais vaiko ugdymo, lavinimo būdais. Tai meninė meditacija, raminanti kūdikius, žadinanti jų vaizduotę, stiprinanti tėvų ir vaiko emocinį ryšį, lavinanti jausmus ir protą.
Garsus Lietuvos akušeris ginekologas Romualdas Šemeta tvirtina: „Naujagimiai ateina į šį pasaulį turėdami visus pojūčius, kai kuriuos iš jų panaudodami dar iki gimimo. Tai leidžia kaupti patirtį jau nuo pirmų gyvenimo dienų. Kur kas anksčiau negu išmoksta kalbėti, mažyliai jau moka skaičiuoti, išsaugoja atmintyje skirtingus įvykius ir sprendžia uždavinius. Jie sugeba skirti spalvas, veidus, girdėti balsus, atpažinti balsus ir pagrindinius skonius. Vaiko smegenys dirba nepertraukiamai, įsisavindamos informaciją ir formuodamos nervinius ryšius, kurie lemia emocinį, socialinį ir intelektinį vystymąsi. <…> Įrodyta, kad kuo labiau motina tiki, jog vaikas anksti suvokia aplinkinį pasaulį, tuo talentingesnis ir protingesnis jis užauga. Tos mamos, kurios žino apie vaiko galimybes, yra emociškai jautresnės.“
Kūdikiams nuo 3 mėn. ir vaikams iki 3 m.
Autorė, režisierė – Karolina Jurkštaitė
Kompozitorė – Aušra Vaštakaitė
Dailininkė – Gintarė Radvilavičiūtė
Vaidina – Justina Jukonytė, Erika Gaidauskaitė
Trukmė – 25 min.
Premjera – 2011 m. vasario mėn.
Suaugusiems bilieto kaina į repertuarinius spektaklius kūdikiams - 5 Eur, kaina perkant bilietą iki spektaklio rodymo dienos - 4 Eur.
Į spektaklius kūdikiams visiems kūdikiams ir vaikams bilieto kaina - 2 Eur.
Source: www.facebook.com