Warsztaty z przygotowania do CASTINGu dla młodzieży 14-16 lat
Drama Point

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 10/12/2017 de 10h00 à 16h30/strike>

Casting' Art
ul. Stefana Batorego 14 lok. 72
02-591 Warsaw
Poland
Stawiamy na młodych.
Studium AktoRstudio Romy Gąsiorowskiej organizuje warsztaty dla młodzieży!
Cykl otwierają Warsztaty z przygotowania do Castingu , zakończone nagraniem profesjonalnej "wizytówki", która pomoże uczestnikom warsztatów zrobić dobre "pierwsze wrażenie " na reżyserach i producentach.
10 grudnia w siedzibie @Casting ' Art przy ul. Batorego 14 odbędą się warsztaty dla grupy wiekowej 14-16 lat . Warsztat odbędzie się w dwóch blokach 10.00-13.00 Milena Suszyńska i 13.30-16.30 Ewa Krzyżanowska - Łepecka.
Koszt warsztatów to 499 zł
Zgłoszenia prosimy kierować na mail :
warsztaty@w-arte.pl
Pierwsza część warsztatów będzie poświęcona zadaniom aktorskim i przygotowaniu do castingu na konkretnych zadaniach i emocjach. Poprowadzi ją aktorka - Milena Suszyńska, znana z takich filmów jak "Bogowie" czy "Warsaw by Night" oraz z pracy z głosem, którego użyczyła w "Piratach z Karaibów" , "Strażnikach Galaktyki" , "Gwiezdnych wojnach", "Madagaskarze 3" czy w "Meridzie Walecznej". Dzięki swojemu doświadczeniu przedstawi aktorską perspektywę radzenia sobie ze stresem oraz przygotowywania się do roli, dzieląc się z technikami przydatnymi na samym castingu.
Druga część będzie prowadzona przez profesjonalną reżyserkę castingów, Ewę Krzyżanowską - Łepecką, która wprowadzi uczestników w tajniki swojego zawodu.
Uczestnicy warsztatu pracować będą nad profesjonalną "wizytówką" , która po warsztaty otrzymają od organizatorów. "Wizytówka" to narzędzie używane przez reżyserów castingu do prezentowania osób w tzw "naturalnym , neutralnym stanie ", co wbrew pozorom, nie jest takie proste. Jak naturalnie wypaść, nie dać się pokonać stresowi i przedstawić siebie w taki sposób, aby reżyser i producenci wyczuli w nas potencjał i gotowość do pracy.
Ewa Krzyżanowska - Łepecka jest absolwentką prawa autorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim, produkcji filmowej oraz kursu Directing Actors na prestiżowej London Academy School. Jest reżyseką obsady z ponad 10-letnim doświadczeniem (m. in.: Londyńczycy, Popiełuszko, Linia życia, Kochanie chyba Cię zabiłem, Bikini Blue), producentem teatralnym, trenerką warsztatów teatralnych i filmowych i członkinią zarządu Polskiego Ośrodka Międzynarodowego Instytutu Teatralnego /ITI/.
Source: www.facebook.com