All In Walks - Pradzieje Krakowa" // All In UJ
Kultura All In UJ

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 10/12/2017 de 11h00 à 12h00/strike>

Muzeum Archeologiczne w Krakowie
31-002 Kraków
Poland
Tym razem chcieliśmy się cofnąć jeszcze dalej w czasie niż do tej pory to robiliśmy. Dlatego zapraszamy Was do Muzeum Archeologicznego, gdzie poznamy historię mieszkańców terenów na których dopiero z czasem powstał Kraków!
➳ 10 grudnia o godzinie 11.00 zapraszamy Was na spacer "Pradzieje Krakowa" w Muzeum Archeologicznym (zbiórka o godzinie 10.50, bardzo prosimy o punktualność!)
➳ Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń na: allinwalks@gmail.com (tytuł maila – "Pradzieje Krakowa" w treści - imię i nazwisko oraz nr telefonu).
W odpowiedzi dostaniecie dane do przelewu, po uiszczeniu opłaty oraz przesłania potwierdzenia zostajecie wpisani na listę.
➳ cena biletu to 7 zł (godzinne zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem, cegiełka na rzecz stowarzyszenia)
➳ Zapisując się na wycieczkę wyraża się zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale spokojnie - robimy to na Waszą korzyść ;)
“PRADZIEJE KRAKOWA”
Myśleliście kiedyś sobie o tym jak ludziom się żyło dawniej? Może narzekając na nasze czasy zastanawialiście się w jakich innych chcielibyście mieszkać?
Nasz spacer da Wam możliwość poznania realiów życia na terenie Krakowa od czasów neandertalczyków do okresu średniowiecza. Będziecie mieli możliwość poznać wszystkie jego elementy. Począwszy od mody, poprzez przysmaki, sposób ich przyrządzenia, po sztukę czy ostatecznie pochówek. Każda z części wystawy jest poświęcona innemu aspektowi życia dawnych mieszkańców tych terenów. Poprzez liczne eksponaty oraz bardzo rzetelne rekonstrukcje, łatwo można wyobrazić sobie jak wyglądała codzienność naszych przodków.
Dlatego jeśli dalej się zastanawiacie, w jakim okresie by się Wam najlepiej żyło, koniecznie chodźcie z nami i sami się przekonajcie!
Do zobaczenia!
Ekipa All In Walks - poznajmy Kraków
Source: www.facebook.com