Krst knihy O čertovi Kolofónovi
SATORI STAGE

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 11/12/2017 de 16h00 à 17h00/strike>

SATORI STAGE
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
Slovakia
Priatelia bábkového divadla a dobrej literatúry! Srdečne vás pozývame na krst knihy Petra Gärtnera O čertovi Kolofónovi!
Knižka je prepisom rovnomennej úspešnej divadelnej hry, s ktorou kočovné Bábkové divadlo Morgonrock pochodilo celé Slovensko. Ustráchaný čert Kolofón doteraz iba dobroty z pekelného kotla vylizoval, ale teraz musí Luciferovi priniesť dve neposlušné deti! Na zemi stretáva pokrokovo zmýšľajúcich Janka s Marienkou, citovo rozorvanú Ježibabu, lúpežníkov a zdravú bio stravu. Čítanie plné humoru, dobrodružstva, kúzelných chvíľ a nečakaných zvratov pre celú rodinu!
Tešíme sa na vás!
autor - Peter Gärtner z Bábkové divadlo Morgonrock
autor ilustrácií - Mišo Löwy z Löwy books
grafická úprava - Adam Majko
vydavateľka - Zuzka Dušičková zo Zum Zum
krstný otec - Vlado Janček zo Saténové Ruky
moderátorka - Alenka Sabuchová zo Zadné izby
Milí priatelia, čert Kolofón by však vôbec neuzrel svetlo sveta, ak by nebolo Bábkového divadla Morgonrock! A ako také divadlo vlastne vznikne?
Bábkové divadlo Morgonrock vzniklo v lete 2015 v meste Bytča z iniciatívy nadšencov do bábkového divadla. Za divadlom stoja kamaráti s väčšími či menšími skúsenosťami s vodením bábok - herci, kutilovia, hudobníci, kreatívci a jeho fanúšikovia, ktorí sa tešia na každé ďalšie predstavenie. Premiéru malo divadlo v júni 2015 na akcii Kulturful v Dome kultúry v Bytči, ktorý je zatiaľ domovskou scénou divadla. Má však za sebou už aj úspešné výjazdy po celom Slovensku.
Source: www.facebook.com