Biodanza seminārs "Transs un regresija"
The Baltic Biodanza School/ Baltijas Biodejas skola Latvijā

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

Du 09/12/2017 11h00 au 10/12/2017 17h00/strike>

ATMA Center LV
Valentīna iela 16, 3.stāvs
LV-1046 Riga
Latvia
Aicinām visus interesentus izmēģināt mācības Baltijas Biodanza skolā! Atklājiet dejas un mūzikas spēku!
Šī nedēļas nogale turpina regresijas procesu dziļākā līmenī. Biodeja izmanto maigas integratīvā transa formas, lai atļautu dalībniekiem piekļūt vitālai bezapziņai un viņu veselības un harmonijas “gaismas kopijām” neapzinātos līmeņos.
“Integratīvajam transam ir atjaunojošs efekts. Transs, kas iemidzina, transs, kas noved pie seksuālas ekstāzes, transs dejā – tie visi ir integratīvā transa piemēri. Mistiskais transs kopā ar galējas laimes pārdzīvojumiem, fiziska labsajūta un savienošanās ar kosmisko totalitāti arī ir integratīvā transa formas. Biodejas vingrinājumu un ceremoniju laikā izraisītie transi ir integratīvi. Integratīvā transa laikā pazūd nemiers un raizes. Iznākšanai no integratīvā transa piemīt „pārdzimšanas” kvalitāte.” Rolando Toro
Mācības šajā nedēļas nogalē vadīs Dr.psych. profesors Markuss Štuks no Vācijas. Markuss ir jogas un biodanza pasniedzējs. Šobrīd viņš strādā kā zinātnieks un ir profesors Leipzigas Universitātē, kur turpina pētījumus un māca psiholoģiju maģistratūras studentiem. Viņš ir viens no vislabāk novērtētajiem pasniedzējiem studentu vidū. Kopā ar Dr.psych. Alejandru Villegas viņš ir dibinājis Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas biodanza skolu Rīgā.
Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.
Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tel. 26408889 vai rakstot uz biodanza.school.riga@gmail.com
Source: www.facebook.com