Św. Mikołaj prosto z Laponii w Kaliszu!
Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 11/12/2017 de 12h30 à 14h00/strike>

Centrum Kultury i Sztuki
62-800 Kalisz
Poland
Już po raz czwarty w grudniu br. Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Ambasada Republiki Finlandii w Polsce oraz Konsulat Honorowy Finlandii w Poznaniu organizuje Dni Fińskie w Wielkopolsce. W ramach tegorocznych obchodów, na zaproszenie Marzeny Wodzińskiej - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, do Regionu Kaliskiego przybędzie prawdziwy Święty Mikołaj z Rovaniemi!
Kaliskie Krasnoludki pomagają Pani Marszałek w tym ważnym dla dzieci przedsięwzięciu 😀
Serdecznie zapraszamy dzieci z Przedszkoli i Szkół z terenu Kalisza i powiatu kaliskiego na spotkanie z Tym Szczególnym Gościem, 11 grudnia o godz. 12.30 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6 (teren od strony Parku Miejskiego) oraz do wzięcia udziału w towarzyszącym temu wydarzeniu, konkursie kreatywnym „Świąteczne Przebieranki”.
Organizatorem konkursu jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Książnica Pedagogiczna w Kaliszu. Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.odn.kalisz.pl oraz www.kp.kalisz.pl.
Na uczestników spotkania czeka mnóstwo niespodzianek, a dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody finansowe, których fundatorem jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Serdecznie zachęcamy dzieci z Przedszkoli i Szkół Miasta Kalisza oraz całego powiatu kaliskiego do aktywnego udziału w proponowanym konkursie.
Żadne dziecko nie zakończy imprezy bez upominku!
Bedzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem 11 grudnia w obecności Św.Mikołaja!
Do zobaczenia!
Kaliskie Krasnoludki i Organizatorzy
Source: www.facebook.com