Meral Yardımcı ile Aile Dizimi
Eflatun YOGA

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 10/12/2017 de 13h00 à 17h00/strike>

Eflatun Yoga
Bursa
Turkey
Aile dizimi çalışması, hayatımızdaki farkında olmadığımız tıkanıklıkların farkına varmamızı sağlayan, gerçeğin olduğu haliyle “ kabulünü” amaçlayan bir yöntemdir.
Bert Hellinger; “hepimizin bir bütünün parçaları olduğumuz” ve “ tüm oluşların bilgisinin her varlıkta ve boşlukta bulunduğu” teorisi ile yola çıkarak “Aile dizimi” çalışmasını metot olarak geliştirmiş, 35 yıldır Avrupa’da ve tüm dünyada uygulanan bir psikoterapi yöntemine dönüştürmüştür.
Hayatımızdaki evlilik ve ilişki problemleri, bedensel ve ruhsal hastalıklar, çalışma hayatındaki problemler, bereketsizlik, içsel boşluk, hayatta tekrar eden olaylar, kilitlenmeler, tıkanmalar ailemizden aktarılmışların izleriyle oluşur; arka planda kalan çoğunlukla fark edilmeyen bu dinamikler, geri kalan tüm hayatımızı etkiler ve gelecek nesillere kadersel miras olarak bilinçsizce aktarılmaya devam eder.
İçine doğduğumuz ailenin kolektif bilincine dahil oluruz. Ailede olan tüm olaylar, kadersel döngüler, travmalar, hastalıklar, kayıplar, savaşlar, göçler, erken kaybedilen ebeveynler, erken ölen kardeşler, kürtajlar, düşükler, yarım kalmış sevgiler , iflaslar, hak yenmesi, bağımlılıklar , zayıflamış aile bağları , dışlanmış bireyler, yanma, boğulma, ani kaza gibi dramatik ölümler veya intihar cinayet, kayıp, sır, tabu, evlatlık verme-verilme, cinsel istismar vs.. tüm bu durumlar zaman kavramı olmaksızın varlığımızda kayıtlı kalırlar.
* Yerimiz sınırlı olduğundan dolayı rezervasyon yaptırılması rica olunur.
Tarih. : 10 Aralık Pazar
Saat. : 13:00 - 17:00
Katılımcı Ücreti : 100 TL
Dizim Çalışması Ücreti : 350 TL
Adres : 23 Nisan Mahallesi 249. Sokak No:15 Nilüfer Office & Suites
Nilüfer / BURSA
Telefonlar :
0542 234 96 42
Meral Yardımcı Hakkında;
Özündeki insan ve hayat sevgisi, yardım sever kişiliğinin yönlendirmesi sonucu Aile Dizimi ile tanışan Meral Yardımcı, Türkiye’deki merkezi İstanbul’da bulunan “Sistem Dizimleri Enstitüsü” ve Psikoterapist Dr. Mehmet Zararsızoğlu tarafından verilen 4 yıllık Sistem ve Dizim Terapisti eğitimini ve aynı alanda master eğitimlerini başarı ile tamamlamış ve “Aile ve Sistem Dizimleri Terapisti” olarak mezun olmuştur.
“ Kendimi kişisel becerileri gelişmiş, Sezgi ve empati yeteneği yüksek, iletişimi doğallıkla sağlayan, yardım sever, takım çalışmasına uyumlu bir profesyonel olarak tanımlıyorum.
Yenilikçi fikirlerim, sorunlara yaklaşım tarzım ve uygulamakta olduğum başarılı yöntem desteğinde kişilerin hayatla akmasına destek olmak istiyorum”
Source: www.facebook.com