Senā Ķīnas prakse - Tējas ceremonija
Zikurāts

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

jeu. 07/12/2017 de 18h30 à 20h30/strike>

Zikurāts
Bruņinieku iela 36
1011 Riga
Latvia
Tēja un tās dzeršana ir viena no senākajām pasaules tradīcijām. Tik sena, ka mums pat nav vēsturisku ierakstu, kas pierādītu, kur tā ir radusies. Pirmie raksti par Ķīnas tēju ir tās pagatavošanas pamācība, rakstīta 760. - 762. gadā Tang dinastijas laikā, ar nosaukumu “Tējas Klasika”. Bet pavisam nesen - pagājušajā gadā, Han dinastija imperatora kapenēs tika atrastas tējas plāceņu paliekas, kas varētu liecināt par tējas tradīciju esamību pirms “Tējas Klasikas”, kas ir vismaz 500 gadus agrāk.
Apstājieties un padomājiet par to kādu brīdi - cik daudz ir šo ikdienišķo lietu, kuras Jūs dariet tāpat kā to darīja cilvēki 500 gadus atpakaļ? Un 2000 gadus atpakaļ? Jo tieši tik sena varētu būt tējas dzeršanas tradīcija… Mēs precīzi nezinām, jo tā ir apvīta neskaitāmām skaistām leģendām un mītiem.
Ķīnas tējas ceremonija ir ne tikai par tējas dzeršanu, bet arī par ķermeņa un dvēseles pilnveidošanu, ķīniešu kultūras un uzvedības apgūšanu un prāta attīrīšanu. Ceremonijā sava nozīme ir katram priekšmetam, katrai kustībai, katram elementam.
Kopā radīsim miera un harmonijas pilnu vakaru, kurā uzzināsim Ķīnas tējas ceremonijas pamatus, nobaudīsim vairākas tējas un vienosimies kopīgā tējas sajušanā meditatīvā noskaņā.
Tējas ceremonija rada unikālu brīdi, kad Jūs visu savu uzmanību pievērsiet tējas tasītei, kuru turiet savās rokās - novērojot dzīvību, laiku un nepatstāvību vienlaicīgi šajā mierpilnajā brīdī.
Šī senā Ķīnas prakse palīdz Jums savienoties ar savu iekšējo es, kā arī ar cilvēkiem, kas ir apkārt Jums.
Izdzīvo savu Tējas Ceļu ieraugot brīnumu ikdienišķās lietās.
Tējas meistare no tējnīcas RUNA sniegs iespēju izbaudīt šo seno rituālu, atpūsties un atjaunot saikni ar sevi.
Dalība pasākumā: 10 eiro
Apmaksa par dalību uz vietas pirms pasākuma vai arī savlaicīga biļešu iegāde @bezrindas.lv:
https://www.bezrindas.lv/lv/sena-kinas-prakse-tejas-ceremonija/4015/28137
Ja plānojat apmeklēt pasākumu maksājot dalību uz vietas ir nepieciešams aizpildīt pieteikšanās formu: https://www.cognitoforms.com/Zikurats/SenāĶīnasPrakseTējasCeremonija
Vietu skaits ir ierobežots! (15)
Adrese: Bruņinieku iela 36, 2. stāvs. Ārdurvju kods : 3658A
Uz tikšanos!
Jautājumi pa tel: 22441226
Source: www.facebook.com