Prozas Lasījumi 2017 - ārvalstu literatūras vakars
Zikurāts

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 09/12/2017 de 18h00 à 21h00/strike>

Zikurāts
Bruņinieku iela 36
1011 Riga
Latvia
Festivāla “Prozas lasījumi 2017” ietvaros sestdien, 9. decembrī plkst. 18.00 aicinām visus ārvalstu literatūras interesentus uz pasākumu Zināšanu telpā “Zikurāts”, Bruņinieku ielā 36, kur dzirdēsim Alys Conran no Lielbritānijas (tulkotāja Ieva Lešinska ), Asja Bakič no Horvātijas (tulkojis Arvis Viguls), Steinunn Helgadóttir no Islandes (tulkojis Dens Dimiņš) un Kerry Hudson no Lielbritānijas (tulkojusi Ieva Lešinska). Pasākumu vada Svens Kuzmins. Viesu vakarā tiks nodrošināts teksta tulkojums latviešu un angļu valodā.
Festivāls “Prozas lasījumi” norisinās kopš 1995. gada, un tā pamatprogrammu veido vietējo autoru lasījumi, kuros klausītāji tiek iepazīstināti ar līdz šim nepublicētu īsprozas tekstu vai teksta fragmentu. Šogad, apkopojot iepriekšējos gados izskanējušos autoru viedokļus un izvērtējot Eiropas literatūras festivālu pieredzi,
autoru lasījumus nevērtēs žūrija. 2017. gada festivāls būs prozas svētki. Katru gadu festivāls domā ne tikai par pasākuma saturu, bet arī par vizuālo tēlu. Šī gada festivāla mākslinieks ir Reinis Pētersons.
Ieeja pasākumā - BEZ MAKSAS
Festivālu organizē biedrība “Latvijas Rakstnieku savienība” ar Rīgas domes un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Starptautiskā programma īstenota ar EUNIC, Igaunijas kultūrkapitāla fonda, Ziemeļu Ministru padomes Latvijā biroja “Norden”, Islandes
Literatūras centra, Lietuvas kultūras institūta un Norvičas Rakstnieku centra projekta “Starptautiskā Literatūras prezentācija” ietvaros atbalstu.
Vairāk informācijas:
facebook.com/ProzasLasijumi
www.prozaslasijumi.lv
Arvis Ostrovskis
prozaslasijumi@gmail.com
+371 25951029
Source: www.facebook.com