Premiera filmu Cranks - '(Not So) Warsaw's Finest'!
LOCAL na Mokotowie

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 09/12/2017 de 19h00 à 23h59/strike>

LOCAL na Mokotowie
ul. Sandomierska 13 wejście od ul. Rejtana
02-567 Warsaw
Poland
Po miesiącach dewastowania chodników, poręczy, murków, parkingów, ścian i innych miejskich dobytków cywilizacyjnych pod niezawsze czujnym okiem kamer i aparatów, przyszedł czas by wyszło na jaw co tu się właściwie dzieje!
My wiemy to doskonale i nie zamierzamy tej wiedzy chować do szufladki. Oficjalnie zapraszamy Was na premierę pierwszego filmu ekipy Cranks pt. '(Not So) Warsaw's Finest'! To czego doświadczycie to nasze poczynania na rolkach agresywnych nagrane w 2017 r. - street only! Oprócz samego filmu, mamy dla Was jeszcze parę niespodzianek! <3 Come and check!
Chcemy celebrować to dzieło jak na nasze industry przystało, czyli w przednim gronie, dlatego widzimy się 9 grudnia w LOCAL na Mokotowie! O 19:00 startujemy z filmem, więc gorąco prosimy o wcześniejsze przybycie! Oczywiście po filmie wszyscy dajemy sobie kozackie arterparty!
Żeby ognia nie było za mało, przed filmem zapraszamy wszystkich na wspólną ustaweczkę na Zimowym Narodowym z całą ekipą Cranks! Tam również wspaniałe niespodzianki, challange i nagrody! Więcej info soon na wydarzeniu!
Source: www.facebook.com