Amplified by the Stillness: Komentovaná prohlídka / Guided Tour
MeetFactory

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 10/12/2017 de 18h00 à 19h00/strike>

MeetFactory
Ke Sklárně 15
15000 Prague
Czech Republic
// for English scroll down
Výstavní projekt „Amplified by the Stillness” představuje v ČR poprvé umělecký kolektiv Das Numen, a zároveň samostatnou praxi jednotlivých členů, jejichž tvorba vzbuzuje v posledních letech stále rostoucí zájem na mezinárodních uměleckých přehlídkách. Výstava je doplněna díly uměleckého dua A/A (Andreas Greiner a Armin Keplinger).
Výstava Amplified by the Stillness (ve volném překladu „Zesíleno klidem”) představuje díla, která transformují přírodní či chemické procesy a narušují jejich konvenční rytmus se snahou docílit stavu kontemplativní bdělosti.
//
The exhibition project "Amplified by the Stillness" will introduce in the Czech Republic a Berlin-based group of artists Das Numen, showing also original works by the group’s individual members whose creation arouses an ever-growing interest at the international art shows. The exhibition is complemented by artworks of artist duo A/A (Andreas Greiner and Armin Keplinger).
Amplified by the Stillness exhibition shows the objects that transform natural or chemical processes and disturb its conventional rhythm to achieve the state of a contemplative alertness.
_______________
Více info / More info:
Vstup je zdarma / Free entry
Komentovanou prohlídku vede kurátorka výstavy Eva Riebová //
Eva Riebová, the curator of the exhibition, will lead the guided tour.
Amplified by the Stillness (24. 11. – 28. 1. 18)
Vystavují / Artists: Das Numen, A/A (Andreas Greiner & Armin Keplinger), Felix Kiessling, Julian Charrière, Markus Hoffmann
Kurátorka / Curator: Eva Riebová
Námět / Exhibition Proposal: Jaro Varga
Vernisáž / Opening: 24. 11. 2017
Po komentované prohlídce proběhne v divadelním sále promítání dokumentárního filmu Normální autistický film v rámci večera s KineDokem // You are welcome to visit the screening of the documentary movie Normal Autistic Film. The screening is the part of KineDok evening.
Source: www.facebook.com